Yeni profil mesajları

Hi
If you still have Voltains Online database, can I download the download link?
DOstum Paylasmıssında o Efectı Ben Hangını Nereye Atacagımı Bılmıyorum Bır Suru MAlzeme VAR ıCINDE
yardımına ihtiyacım vaar müsait oldugunda bakarmısın bi
s.a herşeyi yaptım fakat oyuna girdiğimde dcveriyor
sksamet61
sksamet61
bılıng ayarlarını doğru yap girer girmez dc veriyorsa bi kontrol et
Forum da geziniyordum ismini gördüm, yazmayayım değmez dedim ama cevap verecek yüzün varsa da sorayım dedim bir an.
Açıklamasız, sebepsiz, gereksiz Niye satış yaptın ?
Selam kardeşim, bana ulaşabilir buradan misin
Skype : emrevural09
benim sunucu ile ilgili sorunum var nasıl ulaşabilirim size? skype veya faceniz varmı
Neler olmuş buraya ? :) Yeni sahibi sizsiniz sanırım hayırlı olsun :)
Deepblue
Deepblue
Teşekkürler, biraz düzenleme yaptık :)
@Deepblue doğru değil ise neden arkasında durmuyorsun o zaman ? Madem işinin uzmanı adam en eski sunucu firmalarından niye desteklemiorum diyorsun?
Deepblue
Deepblue
Ben kendi verdiğim hizmetin arkasında durabilirim. Ben kendi yaptıklarımdan sorumluyum. Hizmet veren herkese kefil olamam veya güvenilir olup olmadıklarını kısıtlı imkanlarım ile doğrulayamam bu benim üzerime vazife olan birşey değildir. O firmanın müşterisi olmak istiyorsanız kendiniz araştırmalısınız.
@Deepblue kardeşim benim konuda sık sık siz ve sizin gibiler dedin .Ben adam akıllı bi soru sordum orda o kadar uzatmaya gerek yoktu.Evetse evet hayırsa hayır yeterliydi madem uzattın şöyle izah edeyim.Evet reklamcılık yapıyorsun Allah kolaylık versin de gameofisin sana verdiği para seni ne zengin nede fakir yapacak.Benim alacağım haram para bana bişey kazandırmaz ha eğer açılan konular doğru ise.
Deepblue
Deepblue
Konu Gameofis'in bana verdiği para değildir. Konu bizim reklam işi yapmamız ve Gameofis in reklam şartlarımızı yerine getirip reklam vermesidir. Olayları kişiselleştirmeyin. Gameofise kalkıp sen bilmem x kişisini dolandırmışsın reklamını alamam diyemem bu mantık ile ticaret yapılması imkansızdır. Çünkü malum internet ortamında herkes kendini haklı görüyor. Ben herkesi tek tek araştırıp kim haksız karar veremem.
G
GörkemBayramoğlu
Bizim sektör bok çukuru kim kimi bulursa anlatabiliyormuyum. O yüzden herkez birbirini kötüler.Önemli olan icraattır.Biz buradayız sıkıntı yok.
hayırlı olsun abi tekrardan xenforo iyi sistemdir maxigame ne zaman geçireceksin yardım istersen buradayım abi
Deepblue
Deepblue
Teşekkür ederim. Xenforo'yu biraz burada deneyip aşina olduktan sonra MaxiGame'i de geçireceğim. Yabancı olduğum bir sistem olduğu için ve MaxiGame'de çok
büyük bir forum olduğu için böyle büyük bir değişikliği birden yapmak istemedim. Önce hazırlığımızı yapalım biraz Xenforo hakkında bilgi sahibi olalım sonrası
kolay.
Beğeniler: Ptah
Ptah
Ptah
sende haklısın abi ama alışırsın kolay yardım istersen bende anlıyorum xenforodan ederim yani her zaman yanın da olduğumu bil
Üst