MarjinaL
Katılım
Beğeniler
6

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • @Deepblue doğru değil ise neden arkasında durmuyorsun o zaman ? Madem işinin uzmanı adam en eski sunucu firmalarından niye desteklemiorum diyorsun?
  Deepblue
  Deepblue
  Ben kendi verdiğim hizmetin arkasında durabilirim. Ben kendi yaptıklarımdan sorumluyum. Hizmet veren herkese kefil olamam veya güvenilir olup olmadıklarını kısıtlı imkanlarım ile doğrulayamam bu benim üzerime vazife olan birşey değildir. O firmanın müşterisi olmak istiyorsanız kendiniz araştırmalısınız.
  @Deepblue kardeşim benim konuda sık sık siz ve sizin gibiler dedin .Ben adam akıllı bi soru sordum orda o kadar uzatmaya gerek yoktu.Evetse evet hayırsa hayır yeterliydi madem uzattın şöyle izah edeyim.Evet reklamcılık yapıyorsun Allah kolaylık versin de gameofisin sana verdiği para seni ne zengin nede fakir yapacak.Benim alacağım haram para bana bişey kazandırmaz ha eğer açılan konular doğru ise.
  Deepblue
  Deepblue
  Konu Gameofis'in bana verdiği para değildir. Konu bizim reklam işi yapmamız ve Gameofis in reklam şartlarımızı yerine getirip reklam vermesidir. Olayları kişiselleştirmeyin. Gameofise kalkıp sen bilmem x kişisini dolandırmışsın reklamını alamam diyemem bu mantık ile ticaret yapılması imkansızdır. Çünkü malum internet ortamında herkes kendini haklı görüyor. Ben herkesi tek tek araştırıp kim haksız karar veremem.
  G
  GörkemBayramoğlu
  Bizim sektör bok çukuru kim kimi bulursa anlatabiliyormuyum. O yüzden herkez birbirini kötüler.Önemli olan icraattır.Biz buradayız sıkıntı yok.
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst