zerk görevi editleme

Forsa04

Üye
selamun aleyküm arkadaslar ben 80 cap db hazırlıyorum fakat bu knight baronet görevlerini nasıl 80 e cekebilirim yardımcı olursanız cok sevinirim

senua

ViP Üye
selamun aleyküm arkadaslar ben 80 cap db hazırlıyorum fakat bu knight baronet görevlerini nasıl 80 e cekebilirim yardımcı olursanız cok sevinirim
Görev ekleme ile ilgili araştırma yap anlatımların olduğu konular mevcut swfiles teki scprit dosyalarında zerk görevini bulup görevi alma levelini değiştirmen gerekiyor. daha sonra değişikliğin aynını DB kısmında da yapacaksın. Quest li tablolarda bulabilirsin. Püf nokta olarak refgameworld lü tablolarıda kontrol etmeni öneririm çünkü görevin son aşamasındaki map klon map level şartı var mı yok mu bakmalısın var ise onuda düzeltmelisin.

panicmoas

Üye
silkroadda bulunan bazı görevler gs üzerinden asm ile editlemeniz gerekiyor ve zerk görevi editlemek çok zahmetli iş bi günümü yedi nalet olasıca :D

BURAKSERiT

Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
silkroadda bulunan bazı görevler gs üzerinden asm ile editlemeniz gerekiyor ve zerk görevi editlemek çok zahmetli iş bi günümü yedi nalet olasıca :D
Asm ile olduğunu sanmıyorum.
Tüm görevler sql, client ve .lua içeriği barındırıyor.
.lua uzantılarını belirlediği level'e çekerse mevzu düzelir sanırım.
GS edit'i gerekliyse, bu da level ile alakalıdır. Kodu bildikten sonra düzeltilir.