Yardım Edermisiniz ?

Konuyu başlatan #1
Pure Power'in Yapmış Olduğu Silkroad Private Server Kurulumu Detaylı Anlatım Videodaki Tüm İşlemleri Harfiyen Uyguladım
Ancak clent vermediği için ras gece bir clent buldum herşeyi doğru yapmama rağmen böyle bir hata alıyorum. Not: Bu konuda yeniyim !

Ne Yapmam Gerek ?

Pure Power'in Yapmış Olduğu Silkroad Private Server Kurulumu Detaylı Anlatım Videodaki Tüm İşlemleri Harfiyen Uyguladım
Ancak clent vermediği için ras gece bir clent buldum herşeyi doğru yapmama rağmen böyle bir hata alıyorum. Not: Bu konuda yeniyim !

Ne Yapmam Gerek ?

server.cfg içerisinde
GatewayServer {
LastFullVersion_SR_Client 1

yukardaki kısımdaki sayı sende tahminen 1 dışında bir sayı 1 yap orayı birde db ile aynı version yap ipinput programıyla

Konuyu başlatan #4
Çok Teşekkürler, Yakında bir server kuracağım testini yapıyorum ve öğreniyorum

Konuyu başlatan #6
Ewet Çözüldü Çok Teşekkürler.

Ben bir iki tane server kuracağım pek bir bilgim yok bana yardımcı olabilecek birisi varmı varsa numarasını izzet@trendsistem.com adresine atabilirmi.

Ben Direk olarak kendi sunucu bilgisayarlarlarımı kurarak 1 Adet Metin 2, 2-3 Adet Silkroad Server açacağım.

Ve Gerçekten Yardıma İhtiyacım Var.

Ben trendsistem.com Adresindeki işleri yapıyorum. bu konulara yeni geçtim yardın ederseniz çok sevinirim.

Ofisimdeki internet hızım saniyede 10MB İndirebiliyor
Sunucu bilgisayarlarını kullanıcıların yoğunluğuna göre yükselteceğim.
Hiç bir bilgim olamayan bir konu ise bu kullanıcıların oyundan birşeyler satın alabilmesi için ödeme ve ödeme ile kullanıcının hesabına aldığı vipliği felan hesabına direk işlenmesi bu konularda 0'ım :(

Ewet Çözüldü Çok Teşekkürler.

Ben bir iki tane server kuracağım pek bir bilgim yok bana yardımcı olabilecek birisi varmı varsa numarasını izzet@trendsistem.com adresine atabilirmi.

Ben Direk olarak kendi sunucu bilgisayarlarlarımı kurarak 1 Adet Metin 2, 2-3 Adet Silkroad Server açacağım.

Ve Gerçekten Yardıma İhtiyacım Var.

Ben trendsistem.com Adresindeki işleri yapıyorum. bu konulara yeni geçtim yardın ederseniz çok sevinirim.

Ofisimdeki internet hızım saniyede 10MB İndirebiliyor
Sunucu bilgisayarlarını kullanıcıların yoğunluğuna göre yükselteceğim.
Hiç bir bilgim olamayan bir konu ise bu kullanıcıların oyundan birşeyler satın alabilmesi için ödeme ve ödeme ile kullanıcının hesabına aldığı vipliği felan hesabına direk işlenmesi bu konularda 0'ım :(
konuyu burda değil maxigamede açarsan daha çok bilgili kişilere ulaşabilirsin

https://www.maxigame.com/forum/