Wizard/Bard Yapılandırması

maxxx

Üye
Katılım
20 Nis 2016
Mesajlar
52
Puanları
6
Yaş
45
Konum
EDİRNE
Ilk önce Wizard/Bard buildinin anlatımı ile başlamak istiyorum, açılması gereken skiller kırmızı, isteğe göre olanlar mavi renk ile belirtilmiştir.

Doğal Ruh: Bu seride yer alan skiller, attack skillerimizi açmadan önce açmamız gereken bir skilldir. Birlikte kullanıldığı skillerde saldırı gücünü arttırır.
Zihinsel Güç: HP'mizi P oranında azaltıp, saldırı gücümüzü arttıran Life Control ve Turnover skilleri kesin olarak açılmalıdır.
Toprak Zihincilik: Işaretlenen skiller kesin olarak açılmalıdır, Earth Barrier ve diğer skill'i toprak skillerini kullanırken vuruş gücünü arttırır ve daha fazla zarar vermemizi sağlar.
Soğuk Zihincilik: Bu seride yer alan görünmezlik skilleri isteğe göre açılmalıdır, çeşitli yerlerde işinize yarayabilir fakat açmak istemeyen kimseler de olabilir. Bunun haricinde, işaretlenen skiller açılmalıdır.
Ateş Zihincilik: Bu seride yer alan görünmezleri görme ve tuzak oluşturma skilleri isteğe göre açılmalıdır, görünmezlik gibi çeşitli yerlerde işinize yarayabilir. Bunun dışında işaretlenen skiller kesinlikle açılmalıdır.
Yıldırım Zihincilik: Bu seride, zor durumda kaldığımız zamanlarda işimize yarayacak skiller mevcuttur. Örneğin; HP az olduğunda canavar size vuracak ise 'Yüklü Fırtına' skillini kullanıp canavarı iter, kendinize de zaman kazandırmış olursunuz.


Müzik Zevki: Bu seride koşma skillerimiz ve guard,hit march gibi skillerimiz yer alır. Her 10 level'de bir uplanan bu skiller, koşma gücünüzü arttırır. Guard tambour, canavarın size yapacağı vuruşun bir kısmını engeller ve dance açılması için öncelikle bu skillin açık olması gerekir. Mana tambour ise size çeşitli özellikler sağlar ve dance açılmadan önce bu skilli de kullanabilirsiniz.Hit march ve Clout march size belli oranda MP kazandırır.
Ses: Bu seride yer alan skiller kendimiz ve party'miz için çok önemlidir. Noise skilli uplandığı levele göre saldıran general canavarlardan bizi korur, fakat champion veya giant'lar bize attack yapabilir. Mana cycle, kendimize veya herhangi bir oyuncuya basabileceğimiz skilldir, uplandığı levele göre MP kazandırma özelliğine sahiptir. Mana orbit ise bulunduğumuz party'deki herkese etki eden ve uplandığı levele göre MP özelliği kazandıran bir skilldir.
Dans Konseri: Party'lerde özellikle işe yarayan bir seridir. Çeşitli özellikler kazandırarak party'nin sağlamlığını arttırır.
 

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 1 üye ve 0 ziyaretçi 1)

Üst