Without Online | 100 Cap CH | Job-based-Drop System | 18.01.2019 |

Konuyu başlatan #1
Katılım
9 Ocak 2019
Mesajlar
1
Beğeniler
0


BİZ KİMİZ ?

Eğer ki kendimizi tek bir kelimeyle ifade edecek olsaydık bu Kalite olurdu. Sahip olduğumuz, sunucu bilgisayarımız, OVH data centerlarında barındırılmak la birlikte bünyemizde bize destek veren 2 tane yazılım/destek mevcuttur.

NEDEN BURADAYIZ ?

Günden güne gelişen/değişen (Private Server) piyasası, insanların dolandırılması, vizyonu/misyonu olmayan kişi/kişilerin iş yapmaya kalkışması. Çoluk çocuk olarak tabir ettiğimiz topluluğun bir heves uğruna server kurmaları ve açtıkları sunucuyu 1 ay sonra kapatıp insanların morallerini altüst etmelerinden ötürü, biz bu arkadaşların yaptıklarına yeter! Dur demek amacıyla;
Bu işi yapmaya karar verdik.
AMACIMIZ NE ?


Değişik fikirlerimiz, bir misyonumuz, bir amacımız, tutkumuz ve bu işe en başından verdiğimiz gönlümüz var. Tamamiyle yenilikçi ve siz değerli oyuncularımızın Silkroad Maceralarına son noktayı koyabilecekleri uzun vadeli ve soluksuz bir oyun keyifli yaşatmak istiyoruz.Sizi temin ederiz ki ; Hiçbir oyuncu bizi tercih etmek zorunda değil, fakat Piyasada bulunan ve sayısı binlere , onbinlere ulaşan Silkroad Private Server sunucularının fazlalığından dolayı bazı insanlar kendi istekleri doğrultusunda sunucu bulmakta zorlanıyor ve çevrelerindeki kişi/kişiler tarafından yönlendiriliyorlar. Bunun sağlıklı olmadığı konusunda birçok kişiyle hem fikiriz. Bundan ötürü;
İnsanlar, eğlenecekleri, keyif alacakları, stres yaşamadan dakika başı oyun kapanacak mı acaba? diye düşünmeyip, düzgün bir ortamı ve iyi bir yönetim kadrosu olan bir sunucuda oynamayı hakediyorlar. Eğer ki sizde bizimle aynı fikirdeyseniz halen daha doğru satırları okuyorsunuz demektir.
Oyunumuz 100 CAP sadece Chinese ırkı bulunmaktadır. Oyunumuz da silkroad piyasasını göz önünde bulundurarak orjinalliğinin dışına çıkmadık. Oyunumuz sürekli aktif olan ve sadece akşamları oyuna girebilen playerlar için kendimize özgü bir sistem ile hazırlanmıştır.

Standart 100 CAP drop server olup aynı zamanda Job aktivitelerine katılarak ve Battle Arenadan elde edeceğiniz ''Arena Coin'' ile de sun box elde edilebilecek.Böylece çalışan playerlerimiz bot ile Moon items kasa biliyor iken aktif olan oyuncularımız da Job ektikinlikleri ve Battle Arena katılarak Moon items elde edebilme şansını yakalacaklar.

Job Lv7 olduğunda ''GodBless'' ve ''Sun Box'' elde edebileceksiniz.

Aynı zamanda Battle Arena katılarak biriktirdiğiniz ''Arena Coin'' ile Special NPC den ''Sun Box alabileceksiniz.
Oyunumuz da ana şehir ''Downhang'' olarak ayarlanmıştır.


https://www.MaxiGame.com/forums/proxy.php?image=https%3A%2F%2Fi.hizliresim.com%2FbVyANY.jpg&hash=5b54a53164f25cf82af1aa9da63929c7


INVENTORY STACKStacklerimizi yüksek tutup oyuncularımızın çantalarında gereksiz yer kaplamama konusunda karar kıldık.

PREMİUMALCHEMY SHOPStone Fiyatları;

Str , İnt , Magic , Stamina 4M olarak belirlenmiştir.

Lucky Stone fiyatı 7m olarak belirlenmiştir.

İmmortal Stone Fiyatı ; 125M

Astral Stone ; 60M


TİTLE
https://www.MaxiGame.com/forums/proxy.php?image=https%3A%2F%2Fi.hizliresim.com%2FgrXlAO.jpg&hash=1840044050ae0a139500adcb0f47b477Oyunumuza görüntü katması için ''Tittle'' eklenmiştir.
Aynı zamanda Generel ve Captain görevlerini oyun içerisinde yerine getirebilirsiniz.


SLOT ALANLARI
SAMERKAND 96-100 - 96 -100 arası moblardan Sun drop elde edebilirsiniz.
CONSTANTİNOPLE 90-95
10 dg SOS itemlerin tamamı oyundan kaldırılmıştır. Moon itemlerin tamamı 96lv ve üstü moblardan orta seviyede düşecektir.

Moon drop oranını yaklaşık 1 hafta test ederek mabul seviyelerde tuttuk ortalama olarak 1-3 günde bir Moon drop elde edebilirsiniz.
Aynı zamanda oyunumuzda Sun drop 2.Haftasını tamamladıktan sonra drop olarak açılacaktır.
Oyunumuzda sunların ekli olduğunu fakat %1 ihtimalli kazanabileceğinizi unutmayalım.Sun box ile Sun drop ihtimali %1 olarak ayarlanmıştır.
Job cave Uniquelerinden %5 Sun Drop , %25 Moon drop olarak ayarlanmıştır.
Sun Box nasıl elde ederim ?
İster battle arena savaşlarına katılarak arena coin kasıp npc üzerinden isterseniz de job lv 7 olduğunda çantanızda bulabilirsiniz.

.Job sistemimizi de aynı şekilde oyuncularımızı düşünecek şekilde entegre ettik.Sürekli bot olarak vakit geçirerek değil aynı zamanda kervan çekerekte düşük seviyede de Sun items elde edilebilecek.

Job Lv'iniz 7 olduğunda hem 3 Günlük ''GodBless'' ve ''Sun box '' elde edilebileceksiniz.

Aynı Zamanda Special Shoptan ''Sun Box '' alabilirsiniz. 40 Arena Coin ile alabilirsiniz.

PH BOT KAPALI


JOB CAVEDROP;
  • %5 Sun Drop
  • %25 Moon Drop
  • 4 İmmortal
  • 4 Astral
  • 4 Arena Coin
  • 2 TL Coin

Job cave Uniquelerine %5 Sun drop , %25 Moon Drop olarak aktif edilmiştir.


BATTLE ARENAGünün belli saatlerinde Random, Party ve Guild maçları sizleri bekliyor olacak. Random ve Guild girişler point, Party girişler ise Flag olarak ayarlandı.Random ve Party maçlarını kazananlara 3 Arena Coin, kaybedenlere ise 1 Arena Coin verilir. Guild maçlarını kazananlara 6 Arena Coin, kaybedenlere ise 2 Arena Coin verilir.

Battle Arena PC Limit 1 olarak ayarlanmıştır.

ARENA COİN TAKASA KAPALI.Unique Rank her hafta Cuma günü saat 23:59'da sıfırlanır ve kazanan kişiler Facebook sayfamızdan yayınlanır.

Unique Rank Ödülleri ;
1. 30 TL Coin + "Unique King" title
2.20 TL Coin
3. 10 TL Coin


BeakYung The White Viper (Medusa)

Medusa her gece saat 21.00'da Arena bölgesine spawn olur.Medusa HP ve Attack 100 Cape göre ayarlanmıştır.

1 Adet Moon Drop


%5 Sun Drop

1 Adet +2 ADV

10 Adet Arena Coin

4 B Gold Bar

8 Adet TL 
Son düzenleme:
Üst