Wanted Hero Sİstem (Fix Çalışmakta)

BURAKSERiT

Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Herşeyi sorunsuz olarak yaptım, 1 Thief çar ile 20 çar kestim. Yani 2 farklı çarı 10 kere kestim herhangi bir buff gelmedi, notice geçmedi.
RowKills tablosuna ise hiç bir veri işlemiyor.

Sorun nerede? Ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim.

Musa KURTGÖZ

ViP Üye
Cvp: RE: Wanted Hero Sİstem (Fix Çalışmakta)

burakserit' Alıntı:
Herşeyi sorunsuz olarak yaptım, 1 Thief çar ile 20 çar kestim. Yani 2 farklı çarı 10 kere kestim herhangi bir buff gelmedi, notice geçmedi.

ip adresleri aynımı

burakserit' Alıntı:

Bir karakteri en fazla 3 kere kesebilirsiniz. Ayrıca LOG dbniz log tutuyor mu ?

BURAKSERiT

Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
PurePower' Alıntı:
burakserit' Alıntı:

ip adresleri aynımı
Evet, kendi bilgisayarımdan yapıyorum. Bi yerde görmüştüm, aynı IP 'den kesilen karakterler işlemez diye. Doğru sanırım.

Promaker' Alıntı:
burakserit' Alıntı:

Bir karakteri en fazla 3 kere kesebilirsiniz. Ayrıca LOG dbniz log tutuyor mu ?
LOG Db'min log tutup tutmadığına nerden bakabilirim? Yada log tutmuyorsa, nasıl loglarını açabilirim?
Log tuttuma prosedür'ünü sorunsuz olarak ekledim, hatta daha önceden ekliymiş zaten.

BURAKSERiT

Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
LOG tutturma prosedürünü execute edince şu hatayı alıyorum;

Msg 134, Level 15, State 1, Procedure _AddLogChar, Line 122
The variable name '@len_pos' has already been declared. Variable names must be unique within a query batch or stored procedure.
Msg 134, Level 15, State 1, Procedure _AddLogChar, Line 123
The variable name '@len_desc' has already been declared. Variable names must be unique within a query batch or stored procedure.

Ne yaptıysam olmadı, farklı bir IP 'den çar kesince _RowKills tablosunda hiç bir bilgi kayıt olmuyor.

burakserit' Alıntı:
LOG tutturma prosedürünü execute edince şu hatayı alıyorum;

Msg 134, Level 15, State 1, Procedure _AddLogChar, Line 122
The variable name '@len_pos' has already been declared. Variable names must be unique within a query batch or stored procedure.
Msg 134, Level 15, State 1, Procedure _AddLogChar, Line 123
The variable name '@len_desc' has already been declared. Variable names must be unique within a query batch or stored procedure.

Ne yaptıysam olmadı, farklı bir IP 'den çar kesince _RowKills tablosunda hiç bir bilgi kayıt olmuyor.
Burak bana mesaj at team bilgilerini ordan halledelim.

Musa KURTGÖZ

ViP Üye

twister78' Alıntı:
Beyler ben bunu indirdim yanlış yapmak istemem bana team veya alpemixden yapabilirmisiniz?
anlatım yapılmış konuda öğrenmeniz için kendiniz yapmaya çalışın yedek alın. boza boza öğrenirsiniz.

twister78

Üye

PurePower' Alıntı:
twister78' Alıntı:
Beyler ben bunu indirdim yanlış yapmak istemem bana team veya alpemixden yapabilirmisiniz?
anlatım yapılmış konuda öğrenmeniz için kendiniz yapmaya çalışın yedek alın. boza boza öğrenirsiniz.
Doğru diyorsun fakat birçok Internete eklenen Wanted sistemini denedim Tablolara giriş yapamadığım şeyler oldu ve eklediğim şeyleri silmek zorunda kaldığım durumlar oldu kimisi 5 Dk lık iş diyor kimisi değişik şekilde yapıyor. Bu sistemle uğraştım hemde çok fakat yapamadım. Boza boza öğrenirsiniz demişsiniz ondada haklısınız, sayısızca oyunu bozup herşeyi silip tekrar kurduğumu bilirim. Bir hata yüzünden Şimdi yardımcı olmak isteyen varsa eyvallah.

Armağan UYSAL

ViP Üye

twister78' Alıntı:
PurePower' Alıntı:
twister78' Alıntı:
Doğru diyorsun fakat birçok Internete eklenen Wanted sistemini denedim Tablolara giriş yapamadığım şeyler oldu ve eklediğim şeyleri silmek zorunda kaldığım durumlar oldu kimisi 5 Dk lık iş diyor kimisi değişik şekilde yapıyor. Bu sistemle uğraştım hemde çok fakat yapamadım. Boza boza öğrenirsiniz demişsiniz ondada haklısınız, sayısızca oyunu bozup herşeyi silip tekrar kurduğumu bilirim. Bir hata yüzünden Şimdi yardımcı olmak isteyen varsa eyvallah.
Kardeşim. Ben zamanında BOZUK paylaşılan wanted'i kendim uğraşa uğraşa fixledim. Sıfır C## bilgim var. Hatta sıfır kod bilgim vardı. Sql kodlarını hele çok az biliyordum. Sistemin işleyişini inceleye inceleye çözdüm yaptım. hazırlar bozuk olabilir. önemli olan senin onu anlayıp anlamaman yada inceleyip incelememen. İşin sırrı hazırı kullanmakta değil, hazırı inceleyip geliştirebilmekte. 
Ben wanted'dan Lig sistemi türettim. 460 satır kod yazdım (Sonradan bilgim ilerledikçe 200 küsür satıra indirdim)
Neden birazcık uğraşmak yerine %100 süper kod bekliyorsunuz :)
Azıcık çaba yetiyor bu işlere. Bu wanted sisteminin %100 çalışanını sana 200TL'den aşşa kurmazlar. burda çalışanı verilmiş. Yedek al dene. olmazsa yedeğine geri dön.

twister78

Üye

HistoricaL' Alıntı:
twister78' Alıntı:
PurePower' Alıntı:
twister78' Alıntı:
Kardeşim. Ben zamanında BOZUK paylaşılan wanted'i kendim uğraşa uğraşa fixledim. Sıfır C## bilgim var. Hatta sıfır kod bilgim vardı. Sql kodlarını hele çok az biliyordum. Sistemin işleyişini inceleye inceleye çözdüm yaptım. hazırlar bozuk olabilir. önemli olan senin onu anlayıp anlamaman yada inceleyip incelememen. İşin sırrı hazırı kullanmakta değil, hazırı inceleyip geliştirebilmekte. 
Ben wanted'dan Lig sistemi türettim. 460 satır kod yazdım (Sonradan bilgim ilerledikçe 200 küsür satıra indirdim)
Azıcık çaba yetiyor bu işlere. Bu wanted sisteminin %100 çalışanını sana 200TL'den aşşa kurmazlar. burda çalışanı verilmiş. Yedek al dene. olmazsa yedeğine geri dön.
Kardeşim benim, Ben sorunu anlatamadım galiba sizlere sizin verdiğiniz database kodlarının teker teker tablo girişleri yapılıyor.Ben bunu oraya ekleyemiyorum. Ayrıca bedavada hiçbir editi istediğim felan yok. Kimseden de dilenmem. Kod felan da istemiyorum ben bugune kadar şerefim üzerine hareket ettim isro'da bedavaya hiçbir zaman item almadım hiçbir zamanda item olsun bedavacılık olsun kabul etmedim, göz yummadım. Tanıyanlar bilir. Bugune kadar hep tektim. Sadece internette üstü kapalı anlatılıyor ya da yanlış adımlar uygulanıyor veya ben yanlış yapıyorum ama dediklerine bakılırsa herşeyi söylenilen şeye göre yapma sürecine girdiğime garanti verebilirim. Uğraşılcak birşey değil ekleyemiyorum. Ekleyemeden de üzerinde çalışabilmem mantıklı değil. değil mi? Uzatmak istemem, Silebilirsiniz yorumları

twister78' Alıntı:
HistoricaL' Alıntı:
twister78' Alıntı:
PurePower' Alıntı:
twister78' Alıntı:
Kardeşim benim, Ben sorunu anlatamadım galiba sizlere sizin verdiğiniz database kodlarının teker teker tablo girişleri yapılıyor.Ben bunu oraya ekleyemiyorum. Ayrıca bedavada hiçbir editi istediğim felan yok. Kimseden de dilenmem. Kod felan da istemiyorum ben bugune kadar şerefim üzerine hareket ettim isro'da bedavaya hiçbir zaman item almadım hiçbir zamanda item olsun bedavacılık olsun kabul etmedim, göz yummadım. Tanıyanlar bilir. Bugune kadar hep tektim. Sadece internette üstü kapalı anlatılıyor ya da yanlış adımlar uygulanıyor veya ben yanlış yapıyorum ama dediklerine bakılırsa herşeyi söylenilen şeye göre yapma sürecine girdiğime garanti verebilirim. Uğraşılcak birşey değil ekleyemiyorum. Ekleyemeden de üzerinde çalışabilmem mantıklı değil. değil mi? Uzatmak istemem, Silebilirsiniz yorumları
Hocam uzun zamandır kendi oyunumla ilgilendiğim için forumdaki konulara göz atamadım. 
Sizin prosedürdeki ekleyememe sebebiniz benim verdiğim DECLARE'ler sizin prosedürünüzde önceden eklenmiş olabilir.
Declare yazan yerlere SET yazarsanız bu hatayı almazsınız.

Horistical arkadasımız, istediğin kadar kaynak olsun biraz altyapı bilmiyorsanız ekleyemezsiniz demek istemiş ve tamamen ona katılıyorum.
Sqldeki temel kodları bilmeniz gerekiyor ve zaten onları ögrendiğinizde prosedür ve sistemleri sizlerde cok basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Aduket00

Üye
Merhaba Ben Ekledim Sorunsuz Ama Bi Sıkıntı var Rowskill Tablosuna İşliyor Fakat Reverse atınca Buf vermiyor Looding Ekranı kalıyor Yardımcı olacak birileri varmı ? Sorun neyde acaba

Scarlet

Üye
yavuz48' Alıntı:
Merhaba Ben Ekledim Sorunsuz Ama Bi Sıkıntı var Rowskill Tablosuna İşliyor Fakat Reverse atınca Buf vermiyor Looding Ekranı kalıyor Yardımcı olacak birileri varmı ? Sorun neyde acaba
ReffSkill ID lerini kontrol et kardeşim :)

kaosbela

Üye
eline sağlık güzel yapmışsın sistemi ben kurdum halletim herseyini ama birşey eksik şöyle söyleyim wanted fulları 10 20 30 40 50 alıyor ve notice geçiyor ama biri wanted charı kestiginde wanted statüyü kaybetti die yazmıyor eğer bunuda eklersen tam kusursuz olur benim sormak istediğim şu ben bu sadece wanted olan char kesildiginde wanted statüyü kaybettigine dair notice geçirmek istiyorum bunun icin yeni prosedürmü yapmak gerek yoksa _wanted prosedürüne eklememi yapak gerekir ben bi tane yaptım ama ondada her jobta kesilen charda wanted kaybetti diye geçiriyor. bunu sorumu yanıtlarsanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden

kaosbela' Alıntı:
eline sağlık güzel yapmışsın sistemi ben kurdum halletim herseyini ama birşey eksik şöyle söyleyim wanted fulları 10 20 30 40 50 alıyor ve notice geçiyor ama biri wanted charı kestiginde wanted statüyü kaybetti die  yazmıyor eğer bunuda eklersen tam kusursuz olur benim sormak istediğim şu ben bu sadece wanted olan char kesildiginde wanted statüyü kaybettigine dair notice geçirmek istiyorum bunun icin yeni prosedürmü yapmak gerek yoksa _wanted prosedürüne eklememi yapak gerekir ben bi tane yaptım ama ondada her jobta kesilen charda wanted kaybetti diye geçiriyor. bunu sorumu yanıtlarsanız çok sevinirim teşekkürler şimdiden
Bu dediğin sistemi yapmak için tekrar prosedür yazıp, kguard aracılığıyla kişiye pm veya kişiye özel notice atılabilir.