VSROForum [Aranan Konuyu Kolayca Bulmak]

Konuyu başlatan #1
Merhaba değerli VSROForum üyeleri,

Forum script'i değişmesiyle beraber google'de ki bir çok bağlantımızı URL hatasından dolayı kaybettiğimizi görüyoruz.
Öyle durumlar oluyor ki bazı çözümler v.b. şeylere mutlaka ulaşmamız gerekiyor. Forumun arama butonunu kullanınca bir sürü başlık çıkıyor ve bulmak pek zaman alıyor.

Şimdi sizlere bunun kolay yolunu açıklayacağım;
Örneğin;
Google'den "vsro client crash" araştırıyoruz, bağlantıyı bulduk ama url hatalı.
Geri dönüyoruz hemen linkin yan kısmındaki ok işaretine tıklıyoruz ve önbellek'e tıklıyoruz. Resimde görebilirsiniz;
O kısımdan link açılıyor ve ilk mesajı buluyoruz;
Nebel kullanıcı adımız.

Foruma dönüyoruz ve Sağ Üstte Ara butonuna tıklıyoruz. Konu başlığını yazıyoruz, Sadece başlıkları ara işaretliyoruz ve Konu sahibinin Kullanıcı Adını giriyoruz...
Aşağıda resimde gösterdim. :)

Ve konumuzu kolaylıkla bulmuş oluyoruz... :)

Birde gif ile anlatım hazırladım. Onuda izleyebilirsiniz :) Umarım faydalı olur.

İyi forumlar.

BURAKSERiT

Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Güzel anlatım, dilerim ki konuları arayan dış bağlantıda ki arkadaşlar bunları uygular ve yıllardır emek verip anlattığımız konulara ulaşıp çözümleri sağlarlar.
Bizlerde mutlu oluruz.

Konuyu başlatan #3
Güzel anlatım, dilerim ki konuları arayan dış bağlantıda ki arkadaşlar bunları uygular ve yıllardır emek verip anlattığımız konulara ulaşıp çözümleri sağlarlar.
Bizlerde mutlu oluruz.
Kesinlikle, Ümit bey konuyla imkanları yettiğince ilgileniyor. Script ile uyumu sağlanmasının bir yolu varsa mutlaka bulacaktır.