Vsro Server Kurdum Fakat Global Manager Hata vermekte

Konuyu başlatan #1
ini dosyasını compile ettim ip leri değiştirip. Server.cfg yide düzelttim. Srshard tan sql adını yazdım şifre id mi yazdım IPinput la ip yide düzelttim fakat hala olmuyor Verdiği hata ise It Has been failed to request Certification.(oysaki custom certificationserver ı ip sini düzenleyip çalıştırdım. Bilgisi olan bi arkadaş yazabılır mı ?

ini dosyasını compile ettim ip leri değiştirip. Server.cfg yide düzelttim. Srshard tan sql adını yazdım şifre id mi yazdım IPinput la ip yide düzelttim fakat hala olmuyor Verdiği hata ise It Has been failed to request Certification.(oysaki custom certificationserver ı ip sini düzenleyip çalıştırdım. Bilgisi olan bi arkadaş yazabılır mı ?
Sabit ip mi ondan hata verebilir

Konuyu başlatan #3
Kampüsün netinden kuruyorum suanda ama offline ken oynayabılecegım sekılde kurmak ıstıyorum 127.0.0.1 de denedim yemedi hocam şimdi buranın bana atanan ip sinde deniyorum oda olmuyor

Konuyu başlatan #4
işi bilen birisi bana tw üzerinden yardımcı olabılırse çok memnun olurum Twitch üzerinde yayınlarda kendi aramızda oynamayı dusunuyoruz arkadaşlarla

Konuyu başlatan #6
yardım edebilecek var mı ? ini dosyası server.cfg vb dosyaların hepsinde ip değiştirdim gene yemedi

Konuyu başlatan #8
hocam geç kalmanla alakalı değil sql hata verdi yeniden kuruyorum pc adı değiştirmiştim.yeniden başlat vs yaptıgım ıcın suanda kapalı