Vsro pot stack ayarlama

frat13

Üye
Kolay gelsin potları npc den alırken 50 adet alınıyor ben bunları 1000 olarak ayarlamak istiyorum. RefObjCommon dan link i aldım RefObjitem den maxStack i 1000 olarak yazdım. _refscrapofpackageitem i kontrol ettim data= 0 Mediadan kontrol de sağladım. Patch attım fakat yine bişey olmadı. Yardım edebilir misiniz ?

silverrains

Emektar
Emektar

frat13

Üye
Cevabın için teşekkürler ama ben bunların aynısını yaptık fakat yine bir değişiklik olmadı.

toothless

Üye
Bende de şöyle bir problem var. _RefObjItem tablosundan ve mediadaki Itemdata_5000.txt'den bow, elixirlar, reverse return scrollların max stacklarını değiştirdim. Bowda sorun yok. Diğerlerini elimle stack yapabiliyorum ama ışınlandığımda yine ayrılıyorlar envanterde. Ne yapmam lazım bunun için?

Şimdi böyle bir hata verdi.

Son düzenleme:

silverrains

Emektar
Emektar
Bende de şöyle bir problem var. _RefObjItem tablosundan ve mediadaki Itemdata_5000.txt'den bow, elixirlar, reverse return scrollların max stacklarını değiştirdim. Bowda sorun yok. Diğerlerini elimle stack yapabiliyorum ama ışınlandığımda yine ayrılıyorlar envanterde. Ne yapmam lazım bunun için?

Şimdi böyle bir hata verdi.
1-RefObjIteme yaptıgın ayarı mediada uygula
2-npcye ekledigin iteme databasede yanlış oynama yaptıgında alırsın bu hatay

toothless

Üye
mediada aynı şekilde ayarladım npcye item eklemedim şu an sorunsuz çalışıyor olması lazım

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 1 üye ve 0 ziyaretçi 1)