Vsro Phbot Kervan Soru Cevap Eklentisi

Konuyu başlatan #25
@doncarlone hocam eklentiyi nasıl phbota ekliyoruz botta eklenti bölümü var reload diyor sadece başka bir şey çıkmıyor basıyoruz bir şeyde olmuyor yardımcı olma şansın varmı? Teşekkürler.

Vsro Kervan çekerken bazı serverler soru sorarlar örneğin
[GUARD]=2x4=?
[GUARD]=15*9 kaç eder ? gibisinden bunu aşmak için öncelikle phbot alınız ve bu eklentiyi kurarak sıkıntısız kervan çekersiniz

fakat bazı server sahipleri bu sorunu böyle aşmışlar [GUARD]= 2*9 çarpımının 9 fazlası ? araya yazı yazdığı için algılamıyor phyton dilinden anlıyan varsa yardımcı olursa seviniriz bizlere
Bu eklentisi phbot klasörüne at klasör olarak oyuna gir 2 işlemli soruları çözecektir otomatik

PHBOT Plugin

resimdeki gibi bir soru varsa bu plugini kullanın
OTO Kervan Engeli; Parantez iзindeki yazэyэ cevap olarak yazэnэz.. (1923as1) BUNU NASIL CEVAPLAYABİLİRİZ ?

Öncelikle Selamın Aleyküm . Yaşım 24 . Arkadaşlar Ben Python,Plugin Kodlamayı felan öğrenmek istiyorum ph bot oto soru cevap için öğrenmek istiyorum fakat birkaç kişiye yazdım bana 200-300 inanmayacaksınız fakat 500 tl gibi ücretle bunu öğretebileceklerini açıkladılar. Fakat Geri dönüş yapmadım.Ücret konusunda bu aralar sıkıntılarım var oyüzden. Askerde Kardeşime Para Gönderiyorum. Müsait olup bana anlatabilecek veya yardımcı olabilecek arkadaşım varmıdır. Şimdiden Teşekkür Ederim. Bu arada benimle ilgilendiğ için Doncorleoneye saygılar.

Oynadığım bi serverde oto soru var bi zahmet ilgilenecek varmı cevap dosyası lazım telefon veya sosyal medya kullanmıyorum burdan iletişime geçebilirsiz teşekkürler