Vsro Phbot Kervan Soru Cevap Eklentisi

doncarlone

Emektar
Emektar
Vsro Kervan çekerken bazı serverler soru sorarlar örneğin
[GUARD]=2x4=?
[GUARD]=15*9 kaç eder ? gibisinden bunu aşmak için öncelikle phbot alınız ve bu eklentiyi kurarak sıkıntısız kervan çekersiniz

fakat bazı server sahipleri bu sorunu böyle aşmışlar [GUARD]= 2*9 çarpımının 9 fazlası ? araya yazı yazdığı için algılamıyor phyton dilinden anlıyan varsa yardımcı olursa seviniriz bizlere
Bu eklentisi phbot klasörüne at klasör olarak oyuna gir 2 işlemli soruları çözecektir otomatik

PHBOT Plugin

resimdeki gibi bir soru varsa bu plugini kullanın

Son düzenleme:

Fifi41

Üye
Vsro Kervan çekerken bazı serverler soru sorarlar örneğin
[GUARD]=2x4=?
[GUARD]=15*9 kaç eder ? gibisinden bunu aşmak için öncelikle phbot alınız ve bu eklentiyi kurarak sıkıntısız kervan çekersiniz

fakat bazı server sahipleri bu sorunu böyle aşmışlar [GUARD]= 2*9 çarpımının 9 fazlası ? araya yazı yazdığı için algılamıyor phyton dilinden anlıyan varsa yardımcı olursa seviniriz bizlere
Bu eklentisi phbot klasörüne at klasör olarak oyuna gir 2 işlemli soruları çözecektir otomatik

PHBOT Plugin
Ekleme yapılan sayı sabitmi yada sürekli değişkenlik gosteriyormu

doncarlone

Emektar
Emektar
Ekleme yapılan sayı sabitmi yada sürekli değişkenlik gosteriyormu
cevaplar değişken 2 ve daha fazla işlemli soruların tamamını çözer

fakat bazı server sahipleri bu sorunu böyle aşmışlar [GUARD]= 2*9 çarpımının 9 fazlası ? araya yazı yazdığı için algılamıyor

doncarlone

Emektar
Emektar
Onu anladım suni anlayamadim fazlası olan rakam değişkenlik gosteriyormu
örnek versen mesela :D film izliyorum dediğinden birşey anlamadım kusura bakma çıkan sonuç ve sorular sabit değil değişken doğru cevabı veriyor fakat öncelikle o py dosyasında botun ismini eklemeniz gerekiyor her serverde bot ismi farklı kiminde A kiminde B altta gördüğün kısımdaki [MaxiGuard] değiştireceksin :D
if name == '[MaxiGuard]' or name == 'MaxiGuard':

Fifi41

Üye
örnek versen mesela :D film izliyorum dediğinden birşey anlamadım kusura bakma çıkan sonuç ve sorular sabit değil değişken doğru cevabı veriyor fakat öncelikle o py dosyasında botun ismini eklemeniz gerekiyor her serverde bot ismi farklı kiminde A kiminde B altta gördüğün kısımdaki [MaxiGuard] değiştireceksin :D
if name == '[MaxiGuard]' or name == 'MaxiGuard':
Örnek : 3x5=15 in 9 fazlası nedir ? Buradaki 9 rakamı değişiyor mu ^^ yoksa aynı sw de fazla olan kısmı hep aynimi kalıyor

bilcell1

Üye
Kodu düzelttim artık her türlü soruyu cevaplıyor cevaplamadığı soru varsa resim at ona göre düzenliyim eklentiyi

https://www97.zippyshare.com/v/ftfGcs0u/file.html
"
"]

SORUNUN RESMİNİ LİNKTEDİR. LİNKİ GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN
Öncelikle Selam....

strongsroda oynuyorum oynadığım serverdeki soru cevap sisteminin resmin linkini ekledim. pht bot içine bu soru cevap sistemini cevaplaması için bir eklenti eklemek mümkün müdür acaba ?

doncarlone

Emektar
Emektar
SERVERİN SORU CEVAP SİSTEMİNİ YANITLAYABİLECEK BİR EKLENTİ MÜMKÜN MÜ ACABA ?
Denemeden birşey diyemem 1 tane 20 lvl bile olsa kervan çekebilecek bir çar ve içerisinde kervan alabilecek bir para bulunsun örneğin 10 m 20 gibi bir para bulunsun deneyeyim indiriyorum şuan 5 mb düştü internet akk yakalandım 45 dakika sonra inmiş oluyor

bilcell1

Üye
Denemeden birşey diyemem 1 tane 20 lvl bile olsa kervan çekebilecek bir çar ve içerisinde kervan alabilecek bir para bulunsun örneğin 10 m 20 gibi bir para bulunsun deneyeyim indiriyorum şuan 5 mb düştü internet akk yakalandım 45 dakika sonra inmiş oluyor
TAMAM BEN SİZE BİR KARAKTER AÇIP İÇİNE GOLD KOYUYORUM... SİZE ÖZEL MESAJ OLARAK İD PW VERİCEM. VALLA BUNU ÇÖZERSENİZ ÇOK MEMNUN OLUCAM.

erdoli00

Üye
hocam ben regard online yi oynuyorum burdada aynı + - * işlemleri soruyor birde buna benzer mesela oyun adı nedır diyor Regard yazmanız gerekıyor weya yılı soruyor ayı gunu soruyor bunlarıda yapabılırmısınız bıde ufak ıslemler soruyor bunları yaparsanız eger cok sevnırım

doncarlone

Emektar
Emektar
hocam ben regard online yi oynuyorum burdada aynı + - * işlemleri soruyor birde buna benzer mesela oyun adı nedır diyor Regard yazmanız gerekıyor weya yılı soruyor ayı gunu soruyor bunlarıda yapabılırmısınız bıde ufak ıslemler soruyor bunları yaparsanız eger cok sevnırım
bundaki kodu çözemedik ki daha :D birine pm atmıyor phyton bilgin varsa sen yardım et chatte yazdırmayı nasıl yapacaz :D

doncarlone

Emektar
Emektar
çözdüm :D hemen vereyim discord mevcutmu
discordta olduğum bir grup var katılıp server isteklerinizi yapabilirsiniz
https://discord.gg/AuE3WK

Son düzenleme:

yusufturan

Üye
çözdüm :D hemen vereyim discord mevcutmu
discordta olduğum bir grup var katılıp server isteklerinizi yapabilirsiniz
https://discord.gg/AuE3WK

Nfsroda yapabilirmisiniz. Bunu eklentiyi nasıl yapıcaz kodlar arasında değiştirecegimiz olacakmı size zahmet tam detaylı bi şekilde link atıp video ile anlatırmısınız. Ben kaç haftadır bunu bulmakla uğraşıyorum yardım ederseniz sevinirim

doncarlone

Emektar
Emektar
Nfsroda yapabilirmisiniz. Bunu eklentiyi nasıl yapıcaz kodlar arasında değiştirecegimiz olacakmı size zahmet tam detaylı bi şekilde link atıp video ile anlatırmısınız. Ben kaç haftadır bunu bulmakla uğraşıyorum yardım ederseniz sevinirim
Yapacam dedim sana bende23 ben

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 1 üye ve 0 ziyaretçi 1)