vSro NPC ve F10 İtemlerini Düzenleme Programı

Cvp: RE: vSro NPC ve F10 İtemlerini Düzenleme Programı

hqpro' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar npc editörile videoları izledim herşeyi presedürlere uygun yaptım patch attım herşey tamam ama oyuna girdigimde yaptıgım degişiklikler olmadıgınnıgördüm lütfen yardım edin
pach attiginda deisiklik yoksa Media taxi in baş harfini kücült yaz olucaktır

Cvp: vSro NPC ve F10 İtemlerini Düzenleme Programı

PurePower' Alıntı:
Programın Özellikleri
Yeni Npc Ekleme
Npc'ye Eşya Ekleme/Silme
F10'a Eşya Ekleme/Silme
Sos Parlama Efektleri Ayarlama
Artı Parlama Efektleri Ayarlama

Programdan Görüntü

Programın düzgün çalışabilmesi için aşağıdaki ayarlarını yapmalısınız
_RefObjChar, _RefObjCommon, _RefShop, _RefShopGroup, _RefShopItemGroup, _RefShopTab, Tab_RefHive, Tab_RefNest, Tab_RefTactics ve _RefShopTabGroup
bu tabloların ID kısımlarını Primary Key ve Identity Specification yes olmalıdır.
Tabloları ayarladıktan sonra program açın sql bilgilerinizi girerek giriş yapın "sql düzenle" butonuna basın açıklamayı okuyun ve "düzenlemeye başla" butonuna tıklayın.

SQL TABLODA YAPILAN DEĞİŞİKLİKLERLE İLGİLİ VİDEOLAR
Part1

:indir:

vSro NPC ve F10 İtemlerini Düzenleme Programını İndir (Yandex)

vSro NPC ve F10 İtemlerini Düzenleme Programını İndir (Mega)

vSro NPC ve F10 İtemlerini Düzenleme Programını İndir (MediaFire)

:virustotal:
merhaba herşey anlatıgınız gibi yaptık sorunsuz ekleme sılme işlemleri tesekkür ederim 

fakat benim bir sorum olacak herhangi ekledigimiz bir itemi f10 ilk sayfasında nasıl göstere bilirilir sıcak satıslarda

Programı kurduktan sonra baglan dedigimde ''uygulamanızda işlenmemiş özel durum oluştu '' diye bi hata veriyor bu hatayı nasıl düzeltebilirim.

Yönetici olarak çalıştırmak gerekiyormuş :D

Programı C içine atıp yönetici olarak çalıştırın her zaman. Yada direk özelliklerinden yönetici moduna alın hep yönetici çalışsın

Ben 1. videodaki gibi yapıyorum fakat son kısımda işlemi bitir dedigimde SQL ve medya dosyaları oluşturuluyor kısmında az bişey ilerleyip takılıp kalıyor yapmam gereken başka bişeyler mi acaba?

darky0117' Alıntı:
Ben 1. videodaki gibi yapıyorum fakat son kısımda işlemi bitir dedigimde SQL ve medya dosyaları oluşturuluyor kısmında az bişey ilerleyip takılıp kalıyor yapmam gereken başka bişeyler mi acaba?
Yavas yavas ogrenicez ilk siradaki islemlerde ben hep en usttekilere yes diye izin vermistim ama bazilarinda ID kismina tiklayip yes yapmak lazimmis benim gibi bilmeyenlerde olursa yazdiklarimi okuyup ayni hataya dusmesinler.

2saattir ugraşıyorum ama olmucam diye inat ediyor npc eklemeyi yaptıktan sonra patch ıda yaptım fakat bu sefer oyun acılıcak gibi olup acılmıyordu sımdıde gamemanager acılmıyor tw den falan yardım edebilecek birisi varmı benim beyin yandı artık pc yi aç kapa aç kapa

darky0117' Alıntı:
2saattir ugraşıyorum ama olmucam diye inat ediyor npc eklemeyi yaptıktan sonra patch ıda yaptım fakat bu sefer oyun acılıcak gibi olup acılmıyordu sımdıde gamemanager acılmıyor tw den falan yardım edebilecek birisi varmı benim beyin yandı artık pc yi aç kapa aç kapa
Bi şekilde hepsi açılıyor artık ama oyuna girmiyor exloader ile giriyorum giricek gibi olup girmiyor.

HistoricaL' Alıntı:
Bozmuşsun çünkü txt'leri. Boz boza doğruyu bulacaksınız :)
Tabi boza boza anca ögrencem ama insanı deli eder bu başlangıç ne yapmam lazım şuan düzeltebilmek için data dosyasınıda çıkarıp attım ama gene sonuç hüsran :D

RE: Cvp: RE: vSro NPC ve F10 İtemlerini Düzenleme Programı

Armağan UYSAL' Alıntı:
BerkSMBL' Alıntı:
PK2 editör ile import ettim yine aynı F10 Çözemedim gitti :(
Özelden AnyDesk at kontrol edeyim bir merak ettim
Armağan bey f10 a item ekledim ama No image olarak görünüyor ona resim nasil koyabilirim yardımcıları olurmusun f10dan alınca çantada resimli ama f10 No image