VSRO Hack Denemesi

jjoker1

Üye
sa hocam bu işin nasıl yapıldığıyla ilgili bir paylaşım yapabilir misiniz?

jjoker1

Üye
Bir şey daha soruyum konu dışı olacak ama smc yi anladım da rat atmayı nasıl becerdiniz :)

doncarlone

Üye
Bir şey daha soruyum konu dışı olacak ama smc yi anladım da rat atmayı nasıl becerdiniz :)
[HIDETHANKS][HIDEREPLY][HIDEPOSTS][HIDE]Ratı silkroad.exe dosyasıyla birleştirip veya .dll veya sro_client.exe kısaca silkroad klasöründeki bir dosya ile birleştirip patch attırıyorsun ardından adamlar bir dahaki girişte veya oyundan çıkıp girişte patch alıyor bilgileri bize geliyor bizde o bilgilerden faydalanıyoruz[/HIDE][/HIDEPOSTS][/HIDEREPLY][/HIDETHANKS]

Son düzenleme:

disneyy00

Üye
kardeşim öğrenmek isterim herşeyi benımle ıletısıme gecermısın instagram hesabımı verıyorum burda fazla onlıne degılım yazarsan ordan dcye falan gelırım ogretırsen sevırınım yasintanriverdii beklıcem senı :D

doncarlone

Üye
kardeşim öğrenmek isterim herşeyi benımle ıletısıme gecermısın instagram hesabımı verıyorum burda fazla onlıne degılım yazarsan ordan dcye falan gelırım ogretırsen sevırınım yasintanriverdii beklıcem senı :D
Çok beklersin :D:D bıraktım o işleri 2016 konusu bu :D

doncarlone

Üye

Yeni hacklediğim sv nasıl :D seviyorum bu milleti ya hep açık bırakıyor :D ( sv yabancı :D)