VSRO Hack Denemesi

Konuyu başlatan #1
Merhaba arkadaşlar epvp sitesindeki serverelre teker teker girip smc açığından kendime item yapıyorum istiyenlere verebilirim :D

Eline sağlık, hem programı, hemde mevcutsa bu saldırmadan korunmanın yolunu alabilir miyim ? ?

Konuyu başlatan #4
Silkroad' Alıntı:
Eline sağlık, hem programı, hemde mevcutsa bu saldırmadan korunmanın yolunu alabilir miyim ? ?
serverinin linkini alayım indireyim ona göre söyliyeyim neler var diye ?

eline saglık atarsan banada mesaj ile iyi olur valla saldırı programı varsa onuda atar mısın açık bulma yöntemi vs filan bekliyorum ? +1

Konuyu başlatan #6
samuray12' Alıntı:
eline saglık atarsan banada mesaj ile iyi olur valla saldırı programı varsa onuda atar mısın açık bulma yöntemi vs filan bekliyorum ? +1
Discord gruba gel arkadaş gelecek öğlen başlayacaz anlatırız orda :)

Kardeş 212.253.90.107 Benim ıp Öğretiniz millete takır takır kpatıyor ne diyim size valla ayıp

Beta aşamasında edit bilgimi geliştirmek için sunucu kiralayıp server kurmuştum, silkroadonline.club.. Ancak MikeBoty ile yaklaşık 2 saniyelik bir saldırı düzenledim işletim sistemi çöktü :D :D :D

Konuyu başlatan #9
Silkroad' Alıntı:
Beta aşamasında edit bilgimi geliştirmek için sunucu kiralayıp server kurmuştum, silkroadonline.club.. Ancak MikeBoty ile yaklaşık 2 saniyelik bir saldırı düzenledim işletim sistemi çöktü :D :D :D
yani olumlumu sonuç :D nasıl güzelmi program :D

Mikeboty efsane tüm emeğimi pert etti :) Allah'tan benden başka kimsenin emeği çöp olmadı. Kendi kendime sövüyorum güvenliği sağlayamadığım için. Oyunculardan küfür yemiyorum bari :D :D

Şimdi çökertmeyi öğrendik ama efelerin oyunu çökertme ile sınırlı değil, sırada efe gibi sağlam durmayı öğrenmek lazım. Bunlara karşı korunmayı nasıl becericez :)

Konuyu başlatan #18
bu seferde adamın sunucu gitti :D
draven onlinenin :D vay güzelmiş ama bedavadan sunucu :D

bugün bir db paylaşımı daha geliyor yolda :D