Vsro-Guard- Ucretlidir.

Konuyu başlatan #1
Merhaba;

Bir kaç guard birleşmesi ve gereksiz olayların kaldırılması ve bir kaç yenilik ve oyuncu kapasitesi artırılmış bir guard.

Ek olarak
PC ban
Log devreye sokma ve çıkarma
10000 User'e kadar sorunsuz destek
PHbot Engelli
FW Pet kapatma ve bir çok özellik.

Guard ücretlidir. Almak isteyenler iletişime geçebilirler.
Tek ödemelik bir ücret sunuyorum.
SRC olarak isteyenlerde iletişime geçebilirler.

Merhaba;

Bir kaç guard birleşmesi ve gereksiz olayların kaldırılması ve bir kaç yenilik ve oyuncu kapasitesi artırılmış bir guard.

Ek olarak
PC ban
Log devreye sokma ve çıkarma
10000 User'e kadar sorunsuz destek
PHbot Engelli
FW Pet kapatma ve bir çok özellik.

Guard ücretlidir. Almak isteyenler iletişime geçebilirler.
Tek ödemelik bir ücret sunuyorum.
SRC olarak isteyenlerde iletişime geçebilirler.

athena Filter ?

Konuyu başlatan #3
Birden fazla guard uzerinden yapilmistir. Tek bir guard isim degistirilip oraya konulmadi. Gerekli yerler duzeltildi yeni seyler eklendi eksiklikler giderildi trafik kontrolu saglandi. Bulunan butun exploitler engellendir.
Athane filter ile suan maximum alacagin kisi sayisi 600 sonra patlar 200'de bile patlar gereksiz log ile datani sisirmeye baslar ustelik login hatalari ve pc limit calismayacaktir

Birden fazla guard uzerinden yapilmistir. Tek bir guard isim degistirilip oraya konulmadi. Gerekli yerler duzeltildi yeni seyler eklendi eksiklikler giderildi trafik kontrolu saglandi. Bulunan butun exploitler engellendir.
Athane filter ile suan maximum alacagin kisi sayisi 600 sonra patlar 200'de bile patlar gereksiz log ile datani sisirmeye baslar ustelik login hatalari ve pc limit calismayacaktir
dediklerin hiçbiri olmadı ama bu guard satılmaz kolay gelsin :D

emege saygı lütfen satar veya paylaşır kendisin bilice durumdur ama yoruma açık bir paylaşımdır iyi kötü illaki yorum alıcaktır bilginize

Konuyu başlatan #13
emege saygı lütfen satar veya paylaşır kendisin bilice durumdur ama yoruma açık bir paylaşımdır iyi kötü illaki yorum alıcaktır bilginize
Insanlarin kotu yorum yapmasinda degilim. Mantikli yorum olsa guzel oluyor kotude olsa icerisinde mantik barindirmasi gerekiyor birseyin.
Piyasada bulunan 1 filterden turedi butun guardlar bunu herkes biliyor tek bir isim altinda toplanmamali.
Bende tasarim olarak bir guardan aldim ve icerigini bir cok guard ile degistirdim ekstra ozellikler vs.
Bunu yapmadin diyenler olursada src parasini odesinler gostereyim :d :D

Guardın trafik akışı nedir?
Cpu ve ram kullanım miktarı nedir?
Hangi tür saldırıları, ne kadar engelleyebiliyor?