Vsro Giriş Kapatma Programı

Konuyu başlatan #1
Ne Yapıyor ?

char JIDLara Attack Yaparak Serverdeki bütün charları düşürüyor

Kullanım Nasıl ?

Gayet Basit settings klasörüne gidip ip kısmına serverin ip adresini port kısmına portu yazıp programı açıp resimdeki gibi yapıp giriş yapıyorsunuz ıd pw girip karakter seçme ekranı gelirken program işleve giriyor shardmanagere yük bindiriyor eğer guardda fixli değilse direk kapanıyor server check düşüyor test edilmiştir kanıtlanmıştır.

Edx Loader Ayarı Nasıl Olacak ?

EE o kadar yazdın indirme linki nerde diyeceksiniz ?

Son düzenleme:
Konuyu başlatan #2
Program Sorunsuz Çalışmaktadır indirmenizi öneririm :D kullanımı gayet basit amaç ne bu programdaki her eline 100 lira geçen sunucu açmasın biraz paraya kıysın sunucu alsın veya navi kullansın :D

Konuyu başlatan #5
Server Edit' Alıntı:
tam bir işsizlik cidden hâla bu saldiriyi yiyenler varmi piyasada :D
valla 1 hafta izinliyim işten :D :D senden server almayanlara deniyorum :D tek tek :D
3 server gitti :D
zerosro 120 cap adam panel değişti panelden saldırıyorum sandı oyuna :D yine deniyecem ama 20:00'dan sonra :D
sroboss 3 kişi ya kaldı ya kalmadı oyunda :D
luckysro server is Check :D
başka güncel konulara bakmadım buldukta indiriyorum :D deniyorum :D

bu saldiriyi yiyenler ztn hic acmasin server yazik bunun kguartta fixleyim free verirdim ama boylesi iyi piyasada server cogaldi gerek yok

Konuyu başlatan #7
Server Edit' Alıntı:
bu saldiriyi yiyenler ztn hic acmasin server yazik bunun kguartta fixleyim free verirdim ama boylesi iyi piyasada server cogaldi gerek yok
amacım her 100 lira bulan server açmasın :D bir 100 lira daha bulsunlar guard alsınlar :D destekliyormsun beni :D

Konuyu başlatan #9
Server Edit' Alıntı:
SuperScan kullan bunun fixsi basit SuperScan direk Gateway ve Agent Saldiriyor
özelden anlatırmısın rica etsem ? :D hızım yüksek gayet :D

tamam daha etkili yöntem buldum smc hack :D