VSRO Forum'a Özel Launcher Hazırlayıcı (Launcher Maker)

Konuyu başlatan #1
Merhaba değerli vSro Forum üyeleri,

Launcher hazırlarken en büyük yardımcınız olacak bir program. Kullanım ile ilgili sorunlarınız olursa her daim yanıtlayabilirim. 

"Save Launcher Files" tıkladığınızda size; 
'C:\Users\KullaniciAdi\Desktop\Media\launcher\refresources.txt' yolunun bir parçası bulunamadı. 
Diye uyarı verecektir. Bu uyarıyı vermemesi için masaüstüne Media\launcher\refresources.txt eklemeniz gerekmekte.
Geri kalan bütün işi o halledecek. 

Download Link:Tıkla ve İndir.

Buyurun izleyelim

Peki hacım bu launcher in yani start in olduğu kisimdaaki Görseli tamamiyle nasil değiştirebilirim . Mesela isinlanma resimleri mediadaki loadingten değişirken bu kısmı media nin neresinden değiştirmem gerekir

Konuyu başlatan #9
media içindeki europe launcher klasöründe bg_4.dat ve bg_5.dat dosyasının uzantılarını bmp yapın. sonra paint ile açın. Bu resmi üzerine ekleyin ve kaydedin. Tekrar bmp yı dat yapın media ya import edin.

Son düzenleme:
Programı benim gibi kullanmayı bilmeyip ' çalışmadığını ' düşünen bir kaç kişi daha cikmadan nasıl çalıştığını öğrendim ve paylaşayım.

Programı dat veya bmp uzantılı dosyaları çıkardığınız klasöre eklemeniz gerekmekte. Aksi taktirde programda 'open' gibi bir seçenek mevcut değil.

BURAKSERiT

Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Programı benim gibi kullanmayı bilmeyip ' çalışmadığını ' düşünen bir kaç kişi daha cikmadan nasıl çalıştığını öğrendim ve paylaşayım.

Programı dat veya bmp uzantılı dosyaları çıkardığınız klasöre eklemeniz gerekmekte. Aksi taktirde programda 'open' gibi bir seçenek mevcut değil.
Ek olarak şunu da söyliyeyim, bu program zaten media.pk2 içerisinde mevcut.
Media'da bulunan launcher klasörünü extract yapınca orada görürsünüz :)

Launcher klasöründe renamer.exe mevcut tek tıkla çevirebiliyor simgesi de pembemsi bir çift terlik
Data--BMP
BMP--Data