• MaxiGame sitesine https://www.maxigame.org adresi üzerinden giriş yapabilirsiniz. com domaini geçici erişime kapalıdır, kısa sürede düzelecektir.

vSro Forum Mart Ayı Güncelleme

Konuyu başlatan #1

Mart ayında yapılan güncellemeler şu şekilde.

• Postbitteki avatar küçük ve çirkin duruyordu. Büyütüldü ve dönme efekti verildi.
  • Teşekkür et butonu düzeltildi.
  • *** Bildirim özelliği Getirildi ***
  • Üyeler artık web site adresini ekleyemezler.
  • MyBB Captcha değiştirildi google reCaptcha eklendi.
  • Foruma kayıt olurken yeni güvenlik soruları eklendi.
  • Forum tarafından gönderilen mail adresi kişisel mail adresim idi değiştirilerek yardim@vsroforum.com yapıldı.
  • Artık kayıtlar mail onayı ile tamamlanıyor.
  • Spam botları engellemek amaçlı bazı ip aralıkları engellendi.
  • Tema seçme özelliği kaldırıldı.
  • Üye rütbe sistemi getirildi.
  • Artık profilinize en son kimler bakmış görebileceksiniz.
  • Ana sayfada kategorilerde sadece kaç konu olduğu yazıyordu artık mesaj yani yorum sayısı da belirtiliyor.
  • Konu içerisindeki linkler belirginleştirildi.
  • Türkçeleştirmeler yapıldı.

Forumda gördüğünüz hata ve önerilerinizi mutlaka bize bildiriniz.

[hr]

Üye rütbe sistemi puanı yorum + konu sayınıza göre hesaplanmaktadır. Aşağıdaki tabloda belirli mesaj sayısına ulaştığınızda otomatik olarak rütbe atlayacaksınız.

[hr]

Profilinize son girenler sol at kısımda pencere içerisinde bulunmaktadır.

[hr]

Rep puanı, özel mesaj, arkadaşlık isteği aldığınızda, yorumunuza altını ve konunuza yorum yapıldığında sistem size bildirim göndermektedir. Bildirim ayarlarınızı Kullanıcı Paneli > Bildirim ayarı'ndan düzenleyebilirsiniz.

Gelen bildirimler sağ üst de kırmızı buton içerisinde görünür. Bildirime tıkladığınızda bildirimler sekmesine yönlendirilirsiniz.

MERHABA
Ben db de npc deki 12 d sun itemleri +7 yaptım ve mediapk2 yede uyguladım serverede update yaptım aynen sizin yaptığınız şekilde oyuna giriyorum npc de +7 yerine +5 gözüküyor satın aldığımda çantadada +5 ışınlandığımda +0 bu sorunu nasıl çözerim bitürlü çözemedim yardımcı olursanız çok sevinirim arma kardeş , kolay gelsin .