Vsro Aspx Panel Kurulumu [ Videolu]

Pokemon

Üye
Vsro Aspx Panel Tamamen ücretsizdir.  Videoyu izleyerek yapabilirsiniz. yapamayan olursa yorum atsın.

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=A3kReKGy4PE[/video]

:indir:
PANEL İNDİR

atesapo

Üye
Merhaba videolu anlatımn için teşekkürler. Ben paneli kurduktan sonra panele giriyorum ancak kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmayı denediğimde 2.resimdeki ekran ile karşılaşıyorum. yardımcı olabilir misiniz bilginiz varsa bu konu hakkında...

Cvp: Vsro Aspx Panel Kurulumu [ Videolu]

panel bozuk heralde çalışmıyor lütfen paylasmayın bozuk panelleri yabancıların ki takır takır calısıyor

Musa KURTGÖZ

ViP Üye
Cvp: Vsro Aspx Panel Kurulumu [ Videolu]

jamesbond07' Alıntı:
panel bozuk heralde çalışmıyor lütfen paylasmayın bozuk panelleri yabancıların ki takır takır calısıyor
videoda sorunsuz olarak anlatılmış yapamadığınız için olabilir. aynı mantıkla diğer panelleri kurabilirsiniz.

karambole

Üye
Kurulumu yaptım paneli gösteriyor fakat diğer sayfalara tıkladığımda her hangi bi değişme yok yine aynı ilk açıldığı gibi sizce sebebi ne olabilir ?

santanas

Üye
s.a beyler paneli kurdum ancak server manager hata verıyor sw acılmıyor check kaldı server duzeltemıyorum yardımlarınızı beklyıroum kolay gelsın hepınıze

baba_selim

Üye
Merhaba Arkadaşlar
Aspx Panel i kurdum fakat bu hatayı alıyorum =
uygulamasında sunucu hatası
Derleme hatası

İlişkili kaynak satırı yok

Kaynak Dosya: Satır: 0

lolalves22

Üye
Merhaba videolu anlatımn için teşekkürler. Ben paneli kurduktan sonra panele giriyorum ancak kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapmayı denediğimde 2.resimdeki ekran ile karşılaşıyorum. yardımcı olabilir misiniz bilginiz varsa bu konu hakkında...
çözüm bulabildiniz mi?

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 1 üye ve 0 ziyaretçi 1)