Ücretsiz Afiş, Banner, Kapak Fotoğrafı Vb.

Konuyu başlatan #1
oyun projemizden sonra forumda sürekli ücretsiz afiş, banner, kapak fotoğrafı tasarımı gibi psd halinde görseller paylaşacağım hepsi profesyonel şekilde olacak sadece biraz beklemede kalın :) artık para vermektense psd açarak arka plan gibi birkaç ayar yaparak özgün hale getirebilirsiniz.

PurePower' Alıntı:
oyun projemizden sonra forumda sürekli ücretsiz afiş, banner, kapak fotoğrafı tasarımı gibi psd halinde görseller paylaşacağım hepsi profesyonel şekilde olacak sadece biraz beklemede kalın :) artık para vermektense psd açarak arka plan gibi birkaç ayar yaparak özgün hale getirebilirsiniz.
Coming Soon :D

BURAKSERiT

Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı
Bunları bulmak artık eskisi kadar zor değil beyler ufak aramalar ile bulabilirsiniz. :shy:

Şöyle örnek vereyim, lacivertin koyu tonunda bi bg atın, üzerine yeni katman oluşturup brush ile smoke efektleri atıp dolguyu düşürün ve 3-5 görsel atın alın size afiş :D

Vsro forum u çok yakından takip ediyorum fakat ramazan ayından beri çok durgun oldu vsro forum herseyi paraya dokenler var edit paylaşımlar durdu vsro foruma coşku katacak üyeler bekleniyor. :)

Konuyu başlatan #9
şuan temanın bitmesini bekliyorum az bir düzenlemeler kaldı. bu konuyu açtıktan sonra raymondun afişi, banneri, paylaş kazanı ve kapak fotoğrafı gibi bir çok şey paylaştım zaten. Tema bittikten sonra tekrardan bayağı bir paylaşım başlayacak emin olabilirsiniz çok az kaldı :)