Ücretli Forum Kurulum Hizmeti

Konuyu başlatan #1
Forum kurmak isteyen server sahiplerine kurulum ve destek vermekteyim. En büyük referansım tabi ki vsro forum dur :) uzatmadan paketlere geçmek istiyorum.

Paket 1: 30TL / Tek seferlik

• Forum kurulumu
  • Kategori ayarı
  • Üye rank ayarı
  • Ücretsiz vienna teması

Paket 2: 50TL / Tek seferlik
  • Forum kurulumu
  • Kategori ayarı
  • Kategori ikon ekleme
  • Üye grup ayarı
  • Sohbet eklentisi
  • Google Seo kurulumu (404 sayfası, link yapısı, vb)
  • Masaüstü bildirim eklentisi
  • Tema düzenleme (limitli)
  • Ücretsiz vienna teması

Paket 3: 150 TL / Tek seferlik
  • Com, net veya org alan adı (domain)
  • Hosting
  • Cloudflare saldırı koruması
  • @domain.com tarzında alan adınıza özel e-mail adresi
  • Forum kurulumu
  • Kategori ayarlama
  • Kategori ikon ekleme
  • Üye grup ayarı
  • Sohbet eklentisi
  • Google Seo kurulumu (404 sayfası, link yapısı, vb)
  • İsteğe göre diğer eklentiler
  • Masaüstü bildirim eklentisi
  • Tema düzenleme
  • Ücretli tema kurulumu (bkz: http://mybbdepo.com/manus-mybb-forum-temasi-konusu.html ) ( + ücret ödemiyorsunuz)
  • Destek
60TL değerindeki tema lisanslı şekilde verilecektir. Satın aldıktan sonra resmi siteden lisans kontrolü yapabilirsiniz.

Paket 1 ve paket 2 de vienna tema kurulumu yapılmaktadır (bkz: http://i.hizliresim.com/YDEY6a.png ), domain ve hosting size aittir. 

Paket 3 de domain, hosting ve tema ücretleri tarafımca karşılanmaktadır. Ayrıntılı bilgi almak için iletişim adreslerinden iletişime geçebilirsiniz.

İletişim Adresleri:
Facebook: vSro Forum

Referanslar:

Kod:
lastworld-forum.com
forum.play-mensa.org
aerys-forum.eu

35 Dakikaklık bir kurulum arkasından sorunsuz %100 çalışan bir forum düşünün :) Bu adam işinin piri dostum SroLife Mensa Buna Kefil İyi Forumlar

bu adam , bu işin en iyisi diyebilirim. Serverimin Forum adresınıde PurePower Kurdu. Çok memnunum Kalite , Görsel , ve Yardım ileri seviyede.

Oncelikle sunu belirteyim dolandirilirmiyim, acaba beni yari yolda birakir mi, nasil guvenecegim gibi suphelerinizi unutun. Saat gece 1 de arkadasi rahatsiz ettim derdimi anlattim. Yapariz hocam dedi fiyati sordum uygun paketlerden birini secti. gerekli domain ve hosting bilgilerimi verdim parayi sormadan yapmaya basladi. benim yapmam gereken islemleri bile kendisi yapti yardimci olmak Adina. suan saat gece 3.30 site bitti ve bana hala hesap numarasi gondermedi parasini yollamam icin. boyle bir adamla calisacaksiniz. Tekrar tekrar kendisine tesekkur ediyorum