Titan Online | 110 Cap | D11 | EU&CH | Old School| Vote4Silk | Long Term | Join US Now

Konuyu başlatan #1

Tanıtım Videosu
Açılış Tarihi : 01.06.2019

Web Site:http://login.titans-sro.com/
Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/Titans-Sro
Level Cap : 110
Mastery Sınırı : 330/220
Irk : Chinese / Europe.
CH & EU Eşitliği : Sağlandı.
Guild/Union Amblemleri : Çalışıyor.
Capture The Flag : Aktif.
Battle Arena : Aktif.
Fortress War : Sadece Jangan.
Fortress War Time : Cuma - 20:00 .
Forgotten World : Aktif
Akademi : İsro Sistem Aktif
Advanced Elixirs : Aktif
Magic Pop : Aktif
Fellow Pets : Aktif
Egy A Gear : Aktif İsro Sistem
Egy B Gear : Aktif İsro Sistem
Solo Exp/Sp rate : 300x
Party Exp/Sp rate : 350x
Drop rate : Kolay
Gold Rate : Orta
SOX Drop rate : Günde 2-3 Tane düşecek şekilde
Alchemy Rate : +5'e kadar kolay sonrası 1x şeklinde.
Max Plus : +12 NO ADV
+ Parlamaları : Isro Sistem
Silk / Hour : Saat Başı Silk kazanma sistemi aktif.
Vote4Silk : Oyunun web sitesi üzerinden, çeşitli tanıtım sitelerinde oy vererek silk kazanabilirsiniz.
DDoS / Exploit Koruması : Aktif

•LIMITLER•

PC Limit 6
FW PC Limit 1
Job PC Limit 2
CTF PC Limit 1
BA PC Limit 1
Guild Limit 50
Union Limit 8

Başlangıç İtemleri :

● Auto Equipment | From degree 1 to 10.
Nova İtemler 106-110 moblarından drop

Sun itemler 90-105 moblarından drop

NPC'deki İtemler

Tüm Uniqlerden Arena Coin Düşüyor

FGW Sistemi Aktif EGY A Grade Weaponları Oradan Elde Edebilirsiniz.

EGY A Grade Shieldları Serenes'i Keserek Elde Edebilirsiniz.

Otomatik Event Sistemi Aktif Bu Sistemden Silk Kazanabilirsiniz.​

Trivia : 10 silk
H&S : 10 silk
Alchemy : 20 silk
Kill GM : 20 Silk
Uniques : 1/ 10 Silk
Pvp : 25 Silk
Lucky party number : 10 silk​

Ben sadece bir oyuncuyum sizlerle de paylaşmak istedim, gayet iyi bir server ortalama düzeyde oyuncuya sahip. İyi oyunlar İyi forumlar​

Fight itemlerin 110 capta erişilebilir olması serverı ayakta tutabilecek etkenlerden biri. Öte yandan fight itemlerin npc'de olması ve coine bağlanması oyuncuların heveslerini kursaklarında bırakacak etkenlerden biri. Rekabet alanlarında, mesela job cave'de uniquelerden random düşürülebilir. Random olması serverı wizard serverı olmanın dışına itecektir. Birini glavie düşürdüğünü düşünün... Eu oynamak istemez.. glavie'i yapar gelene gidene yapıştırır. Açılışta millet toparlanana kadar kapalı olabilir. Biraz oyuncu tuttuğunda istediğiniz ratelerde açılabilir. Naçizane bir fikir.

Konuyu başlatan #3
Fight itemlerin 110 capta erişilebilir olması serverı ayakta tutabilecek etkenlerden biri. Öte yandan fight itemlerin npc'de olması ve coine bağlanması oyuncuların heveslerini kursaklarında bırakacak etkenlerden biri. Rekabet alanlarında, mesela job cave'de uniquelerden random düşürülebilir. Random olması serverı wizard serverı olmanın dışına itecektir. Birini glavie düşürdüğünü düşünün... Eu oynamak istemez.. glavie'i yapar gelene gidene yapıştırır. Açılışta millet toparlanana kadar kapalı olabilir. Biraz oyuncu tuttuğunda istediğiniz ratelerde açılabilir. Naçizane bir fikir.
Ben sadece tanıtım için yardımcı olmak isteyen bir oyuncuyum, ama fikirlerinizi yönetime de ilettim. Bunun yanı sıra Hali hazırda CH karakterler için özel balance buffu da eklenmiş bulunmaktadır. İnt spear ile wizard'lara KS atabilmeniz server içinde mümkün. Bende şu anda spear oynuyorum elbette dediğiniz etkenler çok doğru ama zaten coin miktarları itemleri almak için istenilen şeyler server içerisinde aktif olarak elde edilebilecek şeyler bu da zaten sizi ister istemez mücadele içine sokuyor.