TimeGame 110 Cap Database + Full Client

serseri81

Üye
S.a Arkadaslar Bu Time Game Oyununa Item Droup Gruop Eklemeye calisiyorum 1 Haftadir Cozemedim Nova item Ekliyorum Quary Kod ile 1 Mobtan 3-4 Tana Cikiyor Onu Nasil Duzgun Bir Sekilde Ayarlayabiliriz..?

forumvsro

Üye
update _RefDropItemAssign set Service=0
update _Char set MaxLevel = 31
update _Char set CurLevel = 31
TRUNCATE TABLE _Items
TRUNCATE TABLE SRO_VT_ACCOUNT.dbo.TB_User

Dbde daha birsürü vardır bunun gibi bilgisi olmayan kişiler uğraşmasın veya localde takılmayacak kişiler.

HakanEmreS

Üye
Paylaşım için teşekkürler. Hocam ben Vsro ya yeni başladım. Sorunsuz kurulumu yaptım ve bu Db üzerinde çalışmak istiyorum fakat Db dosyaları içerisinde werfection201603191034.zip diye yedek var bunu sql de nereye restore edeceğim ?

HakanEmreS' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler. Hocam ben Vsro ya yeni başladım. Sorunsuz kurulumu yaptım ve bu Db üzerinde çalışmak istiyorum fakat Db dosyaları içerisinde werfection201603191034.zip diye yedek var bunu sql de nereye restore edeceğim ?
SRO_VT_ACCOUNT
SRO_VT_LOG
SRO_VT_SHARD

Kullan sadece. gereksiz öbürleri

HakanEmreS

Üye
forumvsro' Alıntı:
update _RefDropItemAssign set Service=0
update _Char set MaxLevel = 31
update _Char set CurLevel = 31
TRUNCATE TABLE _Items
TRUNCATE TABLE SRO_VT_ACCOUNT.dbo.TB_User

Dbde daha birsürü vardır bunun gibi bilgisi olmayan kişiler uğraşmasın veya localde takılmayacak kişiler.
Bu yazdığınız nedir bug vs. mi ?

wqwer

Üye
mesela 120 skilleri Getirmek istiyorum nasıl getirebilirm Bi Fikriniz varmı bu Dbte ?

BTR

Üye
HakanEmreS' Alıntı:

Görsel TimeGame Db den alıntı ;
Bunun hakkında bilgisi olan varmı ? 
bu bir trigger açığı enabled edilip kapatılsa bile kimbilir başka nereden hangi açık var insanı düşündürmüyor değil.

Mehrab233

Üye
[size=small]Arkadaşlar serverı online yaptım ama GM veya Player hesaba giriş yaparken [size=small]...Requesting user confirmation...'da kalıyor bilerek yanlış şifre girdiğimde hatalı şifre olduğunu söylüyor ama doğru şifreyi girince ...Requesting user confirmation... olayına geri dönüyorum yardımcı olabilecek var mı ? :(
[/size][/size]

Ayrıntılar:

-Sefa Keskin server files kullanıyorum
-SQL 2014

-VDS Sunucu - Sistem Windows Server 2008 R2 Standart

-Gateway cracklamayı denedim

-GM ve Player hesaba girerken aynı sorun

-Cfg,ini gibi dosyalardaki SQL bağlantı ayarları tam

-K-Guard kullanıyorum

-Gateway'da görünen tek hata (Bi forumda bu hatanın oyun girişini etkilemediğini okumuştum) :

fatal IBUV: StringSize: 0, CharSet: S
fatal IBUV: CharSet(S)
fatal IBUV: Preserved image created : (dwImageCount)

-Sorunu dibine kadar araştırdım Türkçe kaynaklarda bahsedilen tek şey Gateway ile alakalı olduğu, İngilizce kaynaklarda çoğunlukla SRO_VT_ACCOUNT / _PrivilegedIP tablosundan bahsedilmiş ve hamachi olayı çok geçiyordu.
[size=medium]

Resim:

[/SIZE]
Sana WhatsApp dan yardımcı ola bilirim kendim vsro server kurdum sahada yardım ederim sende kurarsın
Not....!!
Silkroad Server Kuramayan arkadaşlar WhatsApp yazın yardımcı olurum
±994552125113
İsmim Elvin