TimeGame 110 Cap Database + Full Client

Eskirex

Üye
Cvp: RE: TimeGame 110 Cap Database + Full Client

JonTurk' Alıntı:
Eline Sağlık indirdim edit yapmadan acsam oynanır sıkılmadan :)
Rica Ederim İşinize Yaradıysa Ne Mutlu Bana

bursali322

Üye
oyunda bir kaç tane bug var ve trigger mevcut bir başka forumda sahibi paylaşmıştı.. ayrıca npc de satılan scroolar calısmıyor.. stat sıfırlama buglu düzeltilemicek düzeydi bugu yok başarılı.. teşekkürler

Eskirex

Üye

bursali322' Alıntı:
oyunda bir kaç tane bug var ve trigger mevcut bir başka forumda sahibi paylaşmıştı.. ayrıca npc de satılan scroolar calısmıyor.. stat sıfırlama buglu düzeltilemicek düzeydi bugu yok başarılı.. teşekkürler
En Son Paylaşımı Bu Temizlenmiş Hali Ve Dedikleriniz Sorunsuz Calışıyor Test Edilmiştir.

Wasde

Üye
Link Ölü Düzenlenmesi gerekiyor Konuyu açan arkadaş ilgilenirse sevinirim.

moonshine

Üye
Kardeşim bu dbde birtek sc sorunu varsa ben indiriyorum. vSro kurulumu videosunu takip ettiğimde başarıya uğlaşabilirim sanırım , teşekkürler denemeye başlıcam şimdi

SQL 2012 ile açsam sorun oluşur mu ?

Eskirex

Üye

moonshine' Alıntı:
Kardeşim bu dbde birtek sc sorunu varsa ben indiriyorum. vSro kurulumu videosunu takip ettiğimde başarıya uğlaşabilirim sanırım , teşekkürler denemeye başlıcam şimdi

scroll sorunu yok orda tüm verilenleri sql e kurun sorunsuz calışır eksik kuruldu icin sql e ondan yapıyor 

2012 de denemedim ama calışır büyük bi ihtimal

moonshine

Üye

Eskirex' Alıntı:
moonshine' Alıntı:

scroll sorunu yok orda tüm verilenleri sql e kurun sorunsuz calışır eksik kuruldu icin sql e ondan yapıyor 

2012 de denemedim ama calışır büyük bi ihtimal
Malesef çalıştıramadım 2012 de , tamamen 2014 uyumlu sanırım.

CapScroLL

Üye
[size=small]Arkadaşlar serverı online yaptım ama GM veya Player hesaba giriş yaparken [size=small]...Requesting user confirmation...'da kalıyor bilerek yanlış şifre girdiğimde hatalı şifre olduğunu söylüyor ama doğru şifreyi girince ...Requesting user confirmation... olayına geri dönüyorum yardımcı olabilecek var mı ?  :(
[/size][/size]

Ayrıntılar:

-Sefa Keskin server files kullanıyorum 
-SQL 2014

-VDS Sunucu - Sistem Windows Server 2008 R2 Standart

-Gateway cracklamayı denedim

-GM ve Player hesaba girerken aynı sorun

-Cfg,ini gibi dosyalardaki SQL bağlantı ayarları tam

-K-Guard kullanıyorum

-Gateway'da görünen tek hata (Bi forumda bu hatanın oyun girişini etkilemediğini okumuştum) :

fatal IBUV: StringSize: 0, CharSet: S
fatal IBUV: CharSet(S)
fatal IBUV: Preserved image created : (dwImageCount)

-Sorunu dibine kadar araştırdım Türkçe kaynaklarda bahsedilen tek şey Gateway ile alakalı olduğu, İngilizce kaynaklarda çoğunlukla SRO_VT_ACCOUNT / _PrivilegedIP tablosundan bahsedilmiş ve hamachi olayı çok geçiyordu.
[size=medium]
Resim:

[/size]

CapScroLL

Üye

jamesbond07' Alıntı:
Port Veya Firewall dan sorun olabilir
K-Guard'ın verdiği portları girmemiştim ona bakacağım tekrar bilgilendiririm. Firewall bilgisayarda da kapalı sunucuda da ondan olacağını sanmıyorum

CapScroLL

Üye
SrNodeData entry7 portunu K-Guard'ın dediği gibi yaptım oldu yardımları için herkese teşekkürler.

Musa KURTGÖZ

ViP Üye

CapScroLL' Alıntı:
SrNodeData entry7 portunu K-Guard'ın dediği gibi yaptım oldu yardımları için herkese teşekkürler.
soru sormaktan çekinmeyin istediğiniz soruları sorabilirsiniz bunun için burdayız hemşerim :)

CapScroLL

Üye

PurePower' Alıntı:
CapScroLL' Alıntı:
soru sormaktan çekinmeyin istediğiniz soruları sorabilirsiniz bunun için burdayız hemşerim :)
Hocam forumlarda en zevk duyduğum şey çözülen sorunun çözümünü belirtmek umarım daha çok sorun çözülürde daha çok çözüm yolu belirtiriz :) Bu arada forum için teşekkür ederim gayet güzel ve bol içerikli bir forum hele ki MyBB kullanılması forumu daha iç açıcı yapmış ellerinize sağlık ;)

Musa KURTGÖZ

ViP Üye

CapScroLL' Alıntı:
Hocam forumlarda en zevk duyduğum şey çözülen sorunun çözümünü belirtmek umarım daha çok sorun çözülürde daha çok çözüm yolu belirtiriz :) Bu arada forum için teşekkür ederim gayet güzel ve bol içerikli bir forum hele ki MyBB kullanılması forumu daha iç açıcı yapmış ellerinize sağlık ;)
ilk mybb kurduk sonrasında vb ye dönüştürmek istesem de indexlerde sıkıntı çıkacağı için yapamıyorum maalesef. mybb ile devam ediyoruz bakalım. güzel yorumun için ben teşekkür ederim