SUNUCU AÇICAKLAR,AÇMAYI DÜŞÜNENLER

EmreArtukk

Üye
Merhabalar öncelikle foruma yeni kayıt oldum konun nereye açıcağımı pek kestiremedim açıkcası yetkililer uygun yere taşırsa sevinirim, Öncelikle şöyle başlamak istiyorum çok eskiden beri vsro ile uğraşıyorum vsro' server fileslar çıkmadan önce emülatörler vardı onlarla sunucu kurmuştum belki hatırlayanlar vardı srojet gibi türkiyenin ilk sunucularındandı ondan hemen sonra hamachi üzerine kurmuştum 50 kişilik bi oyuncu kadrosu vardı burada anlatmak istediğim çok çok eskiden beri bu işte olmam şimdi tekrar geri döndüm,fivem sunucumda var oyuncularım var yani sürekli bu işlerle uğraşıyorum şimdi silkroad piyasasına tekrardan girmeyi planlıyorum ve benle ortak olacak kişi arıyorum bu aileden birini, p2win'i minimuma indireceğim yani gelecek kişi kendi masraflarımızı çıkardıktan sonra cebine çok bir şey beklemesin büyük bir aile beklesin sadece kazanç elde etmeden sadece kendi masraflarını çıkarıcak güzel bir sunucu kurmayı planlıyorum şuanlık sadece maddi destek sağlıcak ortaklar olsa yeter bütün kurumları ben hallediceğim, tabi ki maddi destek bende olacağım bunun yanında bilgisi olan discord hakkında oyun gm'liği hakkında bana discord üzerinden ulaşabilir piyasaya sağlam girmeyi planlıyorum database'mi kendim hazır hiç bir şey almıyacağız tamamen kendi isteklerimizi yapacağız eğer bu düşüncede olan kendi başına bu işe girebilecek bilgisi maddi durumu olmayanlar bana ulaşsın hep birlikte ortaya güzel bir şey çıkaralım dediğim gibi P2WİN'İ ORTADAN KALDIRACAĞIZ KİMSE PARASIYLA ÜSTÜN OLMAYACAK hepinize okuduğunuz için teşekkür ederim.
DİSCORD ADRESİM=Emre/OutBreak#7900

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 1 üye ve 0 ziyaretçi 1)