Storm Edit | Sunucu Hizmeti

Konuyu başlatan #1
Katılım
5 Ara 2018
Mesajlar
2
Beğeniler
0Merhaba, öncelikle sizlere kendimizi tanıtmak isteriz. Silkroad alanında tecrübeli ve uzun süredir bu işle uğraşan bir ekibiz. Başlıkta da belirtildiği gibi Silkroad alanında edit ve sunucu ile uğraşmaktayız.


Neler Yapmaktayız:

Silkroad alanında sunucu ve edit ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz. Tamamen istediğiniz şekilde veritabanları veya mecvut veritabanınız üzerinden istediğiniz editleri yapmaktayız. Genel editin yanında özel sistemlerde yapmaktayız. Oyuncuların Klasik oyunlardan sıkılmasıyla beraber farklı sistem arayışlarına giren veya aktif eğlenceli bir oyun isteyen müşterilerimize, özel sistemler ve oyun içinde eğlenceyi sağlayacak otomatik çeşitli aktiviteler ve sistemler sunmaktayız. Örnek vermek gerekirse, Job,PvP,Unique vb. herşeyi otomatik hilesiz ve sorunsuz rank sistemleri. Job, Guild gibi aktiviteleri canlandırmak için çeşitli sistemler. Veya aklınızdaki bir sistemi canlandırabilmekteyiz.

Gelelim çalışma mantığımıza, yapılacakların listesini bize ulaştırdığınızda incelemekteyiz ve yapılacakların detaylarını görüşmekteyiz. Daha sonra ne zaman bitirebileceğimizi ve ücreti belirtmekteyiz. Kabul ederseniz ödemeyi aldıktan sonra işe başlamaktayız.


Örnek Özel Sistemler:

(Aşağıdaki sistemler sadece örnek vermek amaçlı yazılmıştır)

İtem Değiştirme Sistemi
Herhangi bir itemi aynı degree ve özellikler'de istediğiniz bir iteme dönüştürmeye olanak sağlar. Örneğin, Egy A grade CH Glavie'e sahipsiniz ve bunu Eu 2H'ye çevirmek istiyorsunuz bu sistem sayesinde oyun icinde scroll veya baska bir yolla bu işlem gerceklesebilmekte. Weapon, Set, Acc hepsi için geçerlidir bu sistem, misal armor itemlerinizi aynı degree ve özelliklerde garment yapılmasına olanakta saglar.

İtem Yükseltme Sistemi
Örneğin, 5 tane 12 dg nova spear'ı teslim ettiğinizde 12 dg moon verir. Her degree ve item için yapılabilinmektedir. Bunun yanında misal +7 12 dg nova spear'ı 12 dg +0 moon'a da dönüştürmekte mümkündür.

Job Rank
Job Rank, meslek savaşlarında en iyileri belirleyen ödüllü sıralama sistemidir. Düşman meslekteki karakterleri öldürme sayısı esasına göre oyuncuları sıralar. Hergün 00:00'da dereceye giren oyunculara rütbe, buff veya herhangi bir ödül verir. Karakter nickinin yanında Meslek Nicklerinin yanınada rütbe vermek mümkündür. Günlük, haftalık veya aylık olabilir. Oyuncular sıralamayı oyun içindede takip edebilir. Ayrıca kesime göre sıralama oldugundan oyuncuların kendi karakterlerini kesmemesi veya baska bir hile olmaması için birçok limit vardır. Kendi karakterini kesemez, günde 1 karakteri en fazla 3 kere kesebilir, 3 kere kestigi bir karakterin diğer karakterlerini kesemez gibi birçok limit bulunmaktadır rakamlar örnektir 3 te olur 5 te olur limiti siz belirlemektesiniz.

Puanlamalı Unique rütbe sistemi
Oyuncuların unique keserek topladıgı puanlara göre rütbelendirmek mümkündür, örneğin 100 puan topladığında herhangi bir rütbe 200 puana ulastıgında herhangi bir rütbe gibi. Bunların yanında çok fazla fikir olusturulabilinir, misal unique kestiginde silk veya baska birşey otomatik alır gibi.

Job War Sistemi
Meslek savaşlarının canlanması için, her öldürmede istenilen ödülü vermek mümkün. Örneğin, oyuncuların karşı meslekte öldürdüğü her kişi başına 1 coin gibi. Tabiki buradada birçok limit bulunmakta hilenin olmaması için. Kendi karakterini kesemez, aynı karakteri en fazla şu sayıda kesebilir vesayre. Hilenin tamemen önüne geçip sizlere adil ve sorunsuz bir sistem sunmaktayız.

Guild War Sistemi
Her oyunda bulunan fakat Fortress War'ın gelmesiyle önemini yitiren Guild War'ı farklı ödüller sunarak tekrar canlanmasını saglamaktayız. Orjinal sistemde olduğu gibi guildler kendi aralarında anlaşır ve birbirlerine savaş teklifi gönderirler fakat hilenin önüne gecmek için birçok sınırlandırma bulunmakta, misal her 2 guildede 15+ online oyuncu olması gerekmekte gibi. Gw basladıgında orjinal sistemden bagımsız puanlama sistemi bulunmakta, öldürmelerden kazanılan puanın yanında ölmelerdede puan kaybedilir ve puanlama üzerinde hem ölme hem öldürmede limitler bulunmakta, örneğin, bir karakteri en fazla 3 kere kesebilir, kestigi bir karakterin diğer karakterlerini keserse puan alamaz veya kendi karakterini keserse puan alamaz gibi. En fazla puana sahip guild ödülün sahibi olur. Gelelim ödülün ne olabileceğine, ödül olarak her öge olabilir silk, ek gold vesayre. Ayrıca kazanan guilddeki en fazla puana sahip 5 kişiye gibide sınırlar koymak mümkün.

Battle Arena ve CTF
Çoğu kişinin bildiği gibi battle arena ve CTF'de hile yapmak mümkün, battle arena'nın afk char problemi, CTF'nin ise oyuncuların kendi karakterlerini sürekli kesip ödül alma problemi bulunmakta. Biz yaptıgımızla sistemle bunların önüne geçmiş durumdayız. CTF'de birçok limitlerle hilenin önüne geçebiliyoruz ve öldürme başına istediğiniz miktarlarda istediğiniz ödülü verebiliyoruz. Aynısı Battle Arena içinde gecerlidir. Battle Arena'da kazanan takıma ödülü kaldırıp CTF'deki gibi öldürme basına ödül sayesinde afk olayları olmuyor ve herkesin aktif olup emek göstermesi gerekiyor.


Fortress War kazanma Ödülü
Her hafta fortress war'ı kazanan guildlere otomatik olarak savas sonrasında istediğiniz ödülü vermek mümkün. Kazanan guildeki her oyuncuya silk veya herhangi birşey olabilir. Mastera rütbe veya başka bir öge olabilir. Bu sistemle bunların hepsi mümkündür.

Bu sistemler haricinde destek almak istediğiniz herhangi bir şeyi bizlere skype adresimiz üzerinden iletebilirsiniz.

Sunucu Paketi (1)
(TR LOKASYON)

16GB RAM
E3 1220v2 CPU
240GB SSD
CLEAN DATABASE (Standart Editler)
Özel database/files yönetim programı
REMO PANEL (TASARIM 1/2)

Fiyat: 500 TL

Sunucu Paketi (2)
(TR LOKASYON)

32GB RAM
E3 1220v2 CPU
240GB SSD
CLEAN DATABASE (Standart Editler)
Özel database/files yönetim programı
REMO PANEL (TASARIM 1/2)

Fiyat: 750 TL

Sunucu Paketi (2)
(TR LOKASYON)

64GB RAM
E3 1220v2 CPU
240GB SSD
CLEAN DATABASE (Standart Editler)
Özel database/files yönetim programı
REMO PANEL (TASARIM 1/2)

Fiyat: 1000 TL

Clean Database Özellikleri

80-90-100-110-120 cap seçeneği
İsteğe göre 14 degree destekli
Survival arena
Yeni avatarlar
Yeni scrollar
Yeni pet/pet2
10 adet hazır boş NPC
Bilinen tüm hatalar onarılmış

EventBot

Trivia,
Şanslı Parti Numarası,
Kayıp Unique,
Kayıp GM
Alchemy,
Hayatta Kal,
Unique

EventBot ömür boyu lisans olarak satılacaktır.
Ömür boyu lisans ücreti: 300 TL

Referanslarımızı skype adresimiz üzerinden öğrenebilirsiniz.


İletişim

Skype: live:stormediting
Facebook: fb.com/storm.edit
 
Üst