Stablon Online | 100 Cap CH | Drop System | Muhan Dungeon | Samarkand Job | 13 Mart

NoAmnesTy

Üye
Katılım
8 Mar 2020
Mesajlar
1
Puanları
1
GRAND OPENING : 13 MART 21:00
Auto Equipment sistemi sağlıklı bulmadığımız için
1-9 DG (FB & Stat) +5 Itemleri NPC`den 1 Gold karşılığında satın alabilirsiniz.İlk 100 Level olan 50 karakter notice ile belirtilir ve (Silk) ödülleri otomatik teslim edilir.Final itemler max 100lv olarak ayarlanmıştır. "Seal Of Moon" silahlar ile arasında +1.5 fark vardır. Final itemler 90+ tüm moblar drop olarak düşmektedir.


Silah
Job Point ve Arena Coin ile elde edilir


Kıyafetler
93+ Tüm moblardan drop olarak düşmektedir


Takılar
93+ Tüm moblardan ve Job Uniquelerden drop olarak düşmektedir.Silah
Job Uniquelerinden ve FGW Sistemi ile elde edilir.


Kıyafetler
Stablon Point ve Gold ile elde edilir.


Takılar
Arena Coin ve Gold ile elde Edilir.


Dipnot : Seal Of Sun itemler 2. hafta oyuna dahil edilecektir.


Kervan petleri 100lv olarak ayarlanmıştır. 4 Çeşit binek pet bulunmaktadır. Gold karşılığında satın alabilirsiniz
Slot sayıları 4 olarak belirlenmiştir. Tek kervan yolu (Jangan ~ Hotan) olarak belirlenmiştir.Job Level 7 olup karakterinize relog çekerseniz oyuna tekrar giriş yaptığınızda (25) "Job Point" (F10)`da görünecektir. Günlük limit ve kısıtlamalar mevcuttur.
Job Point ile NPC`den (Seal Of Moon) silahları elde edebilirsiniz.


Job Level 7 olup karakterinize relog çekerseniz oyuna giriş yaptığınızda çantanıza 1 adet (Red Box) hediye gelecektir.
(Red Box) şans kutusundan %15 ihtimal ile (Seal Of Moon) itemler çıkmaktadır.Tüm uniquelerden 1 ile 12 arası Honor point elde edebilirsiniz. Unique kesen karaktere otomatik olarak honor pointi teslim edilir.
Günde 2 sefer olan (Survival Event) ile keseceğiniz her karakter başı +3 Honor Point kazanırsınız.


Job ile keseceğiniz karakterlerden +1 Honor Point kazanabilirsiniz. Aynı karakter max 2 point vermektedir.


Hero sistem ile Job savaşlarından keseceğiniz her karakter başına (1) puan alırsınız. Aynı karakter max (2) puan vermektedir.
Aynı IP bir birinden puan alamaz. Toplamda 5 Hero sınıfı vardır. Bu sınıflar size özel buff ve simge verecektir.Oyunuzmudaki mob slot aşağıdaki gibidir.
Drop sistem serverların en büyük sorunu mob slotlarıdır. (Clone Map) ile rahat bir şekilde karakterlerinizi bota koyabilir. KS problemini en az seviyelere indrebilirsiniz.

En çok istek alan özelliklerden biri olan "Permanent Buff" sistemimizde karakteriniz öldüğünde skilleriniz artık kaybolmayacak


Forgetten world sistemi ile toplayacağınız kartlar sizlere (Seal Of Sun) silah almanıza yardımcı olacaktır. Serenes'den "Seal Of Sun" Shield Drop düşmektedir.
FGW sistem oyuna kale savaşından sonra eklenecektir.
"Dimension Hole" Taşlarını Donwhangdaki npcden satın alabilirsiniz.

Etkinlik günde 2 sefer yapılmaktadır. Toplam 10 dakika sürer. Donwhang Teleport ile arenaya giriş sağlayabilirsiniz. Etkinlik saati hariç etkinlik alanına giriş kapalıdır.
Kesilecek karakter başı (+3) Honor Point alınır. Öldüğünüzde (-1) Honor Point kaybedersiniz.Arenada tüm karakterlerin nickleri ve guildleri gizlidir. Aynı Hwid ve IP bir birinden puan alamazlar. Aynı karakter en fazla 2 sefer puan vermektedir."Muhan Dungeon" Sistemine Donwhang'da bulunan teleporter üzerinden ışınlanabilirsiniz. Etkinliğin amacı içeride bulunan "Muhan Defence Tower"i yok etmektir.
Bu sanıldığı kadar kolay olmayacaktır! Çünkü kuleyi koruyan "Elite" Yaratıklar var! Etkinliğe katılabilmek için; Minimum Level: 100 ve Party'de en az "2" kişi olmalı, her karakter günde 1 kere dungeon'a girebilir.
Etkinlik günde 1 sefer yapılmaktadır. Toplam 10 dakika sürer. Donwhang Teleport ile arenaya giriş sağlayabilirsiniz. Etkinlik saati hariç etkinlik alanına giriş kapalıdır.
Unique’den değerli eşyalar düşer. İçeride yapacağınız PVP`den honor point kasabilirsiniz. İçeride guild ve karakter isimleri gizlenmiştir.

Etkinlik günde 2 sefer yapılmaktadır Notice ile 5 dakika sonra başlayacak lütfen [Event] isimli karaktere "LMS" yazıp gönderin uyarısı geçmektedir.
Kayıtlar tamamlanır ve LMS arena bölgesine otomatik çekilirsiniz. Arenada herkes otomatik cape takılı yer alır ve en son hayatta kalan notice ile belirtilip ödülü teslim edilir.
İçeride karakter ve guild isimleri gizlenmiştir.Etkinlik günde 2 sefer yapılmaktadır Notice ile 5 dakika sonra başlayacak lütfen [Event] isimli karaktere "3MOBS" yazıp gönderin uyarısı geçmektedir.
Kayıtlar tamamlanır ve 3MOBS arena bölgesine otomatik çekilirsiniz. Arenada herkes otomatik cape takılı yer alır ve en son hayatta kalan notice ile belirtilip ödülü teslim edilir.
İçeride karakter ve guild isimleri gizlenmiştir.Samarkand bölgesi kopyalanmış ve sadece job suit ile giriş yapılabilir hale getirilmiştir. 4 adet job unique 4 kapıda spawn olur. Bu bölgeye Donwhang Teleport ile ulaşabilirsiniz.
İçeride keseceğiniz karakterlerden +1 (Honor Point) kazanabilirsiniz.Yeni interface gui ekranımız ile sizlere daha rahat bir kullanım sunacağız. Unique , Job , Honor , Survival , Madness vb tüm ranklara "Dynamic Ranking" ile ulaşabileceksiniz.

 
Üst