SROTime 100 Cap & CH & Drop and Coin & F8 Guard & OVH Server & Open Time: 24.07.2020

Bu sabitlenmiş bir konudur, şu tarihte sabit konu süresi dolacaktır: 1 Ağu 2020

coolzone

Üye
Katılım
25 Haz 2020
Mesajlar
1
Puanları
1
Yaş
29


Facebook üzerinden başlatmış olduğumuz içinde Rampage Oyuncu Set'inde bulunduğu paylaş kazan başlamıştır, hemen resime tıklayarak sizlerde bu çekilişe katılabilirsiniz

MERHABA ARKADAŞLAR, 2009 YILINDAN BU YANA SİLKROAD ONLİNE İÇERİSİNDEYİM. İLK PRİVATE SERVERİMİ 2010 YILINDA SPİCESROAD OLARAK AÇMIŞTIM.
DAHA SONRALARINDA ARA VERDİM. TEKRARDAN PİYASAYA GİRİŞ YAPTIM. AMACIM SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VERMEKTİR. KENDİ EDİTLERİM BİZZAT KENDİM YAPIYORUM.
SİZLERİN EN ÇOK ŞİKAYET ETTİĞİ HER GÜN BAKIM HER GÜN RESET OLAN BİR OYUN DEĞİLDİR. EDİTLERİN HEPSİNİ BAŞTAN AŞAĞI KENDİM YAPTIĞIM İÇİN.
OYUN İÇERİSİNDE HERHANGİ BİR BUG VEYA DELAYA SEBEP OLACAK BİRŞEY BULUNMAMAKTADIR.
PİYASANIN VUR KAÇ AÇAYIM 1 AY DURSUN GİBİ KİŞİLERİ GÖRDÜKTEN SONRA TEKRARDAN PİYASAYA ( GERÇEK BİR OYUN DENEYİMİ ) YAŞATMAK İÇİN BURADAYIM.Uzun süre burada olmak için size hatasız bir oyun sunacak sunucumuzu iyi test etmeye karar verdik. Oyuncuların oynamak için zaman ayıracağı bu sunucuyu sorunsuz bir şekilde sağlamak için gerçekten de test etmeliyiz.


  • Açık Beta : [21.07.2020] Açık Beta sürümü, bu aşama herkes için geçerli olacak. Bu aşamanın amacı, sistemimizi ve yeni özellikleri test etmektir. Açık Beta, tüm sistemlerin büyük açılışta hatasız bir oyun sunması için test edildiğinden emin olmak için 3 gün açık kalacak.
  • Büyük açılış: [24.07.2020] Beta aşamalarını yapma hedefimiz tamamen hatasız, sorunsuz bir açılış yapmak içindir, herhangi bir sorun yaşanırsa TARAFIMDAN ANINDA DÜZENLENECEKTİR.Oyun içerisinde oluşacak rekabetlerin ve çekişmelerin daha adil bir şekilde devam etmesi adına bazı noktalarda kısıtlamalar yapmaya
karar verdik. Çoğunuzun tahmin ettiği üzere bu kısıtlamalar "PC - IP" limitleri için geçerli olacaktır.

Uzun vadeli bir sunucu oluşturduğumuz için son katman itemleri elde etmekte oldukça zor lütfen bunun bilinci ile oynayınız.


  • 10 DG Clean İtemler: 90+ level üstü her mob'dan final item elde edebilirsiniz. Rate'ler orta derece olarak ayarlanmıştır.

  • Seal Of MOON: 90+ level üstü her mob'dan MOON item elde edebilirsiniz. Rateler zor olmak şartıyla ayarlanmıştır.

  • Seal Of SUN: Forgotten World talismanlarının tamamını elde eden herkes bu özel itemlere sahip olabilir.

10DG Clean İtemler ile Seal Of Moon İtemler arasında ki fark (+2) olarak ayarlanmıştır.
Seal Of Moon İtemler ile Seal Of Sun İtemler arasında ki fark (+2) olarak ayarlanmıştır.


Bir çoğunuzun beğendiği ''ISRO'' tarzı bu özellikte ''SROTime'' sunucumuza entegre etmiş bulunmaktayız. Sistem, Unique hasar verme ile aktif olur ve geçen süre zarfında bu Unique kime hasar veriyor/vermeye devam ediyorsa bu işaret o kişinin üzerinde belirir.
Getirilen bu sistemde herhangi bir oyuncunun unique'ye kaç k/m vurduğunu göstermektedir. Böylelikle rekabet içerisinde bulunduğunuz kişilerinde kaç k/m ile kazandığını veyahut kaybettiğini öğrenmenize yardımcı olur.


Bu özelliği aktif etmek için i-Sro'daki gibi NPC'den ''Cape'' almanız gerekmektedir. ''Gold Shop'' adlı NPC'den 5M Gold karşılığında istediğiniz renk cape'yi satın alabilir
pvp modunuzu aktif edebilirsiniz.
Merhaba bu renkli global itemler olay olacak, farklı görüntüsünün yanı sıra global'dan atılan linke direkt tıklayıp o bağlantıyı açmanız mümkün hale getirildi.
Bu özellik Streamer'ların işini bir hayli kolaylaştıracaktır.

Başlangıç paketi ile oyuna başlarken en çok kullanılan F10 itemlerini daha avantajlı bir şekilde elde edebilirsiniz.
Geliştirilmiş sistemimiz ile birlikte paketin F10 üzerinden satın alınması durumunda karakterinizin envanterine, paket içeriği otomatik bir şekilde yüklenecektir. Eğer envanterinizde yeterli yer yoksa tarafınıza uyarı iletilecektir.
Ayrıca dikkat etmeniz bir diğer durum ise, başlangıç paketinin "Male - Female" olmak üzere "2" farklı çeşidi vardır. Aralarında ki fark ise, "Devil ve Dress" üzerinde etki göstermektedir.

Oyun içerisinde yapacağınız bütün harcamaların, takasların ve alışverişlerin daha güvenli olmasını sağlamak amacı ile "Silk Scroll" hizmetinizde olacaktır. Aşağıda bulunan silk scroll miktarlarını mevcut silkiniz üzerinden F10 aracılığı ile takas edebilirsiniz.+2 ADV ile Max Plus (+12) olarak ayarlanmıştıır.


Oyun içerisinde guild-union dengesini sağlamak amacı ile, Guild Limit : 24 ve Union Limit : 2 olarak ayarlanmıştır.
Çoğunuzun bildiği üzere belkide bu oyun içerisinde rekabetin, heyecanın ve çekişmenin en yüksek olduğu zamanlar kale savaşlarıdır.
Bu savaşları dahada heyecanlı ve çekişmeli hale getirmek adına kale sayısı "1" olarak ayarlanmıştır. Açık olacak kale H O T A N olarak ayarlanmıştır.

⌛ Fortress War Kayıt : Her gün 10:00 <> 19:30 arasındadır.

⚔ Fortress War : Her Pazar 21:00 <> 22:30 arasında gerçekleştirilecektir.

⌛ First Fortress War : 09.08.2020

Fortress War Reward: 500 TL (Real)Battle arena sistemi, "Arena Coinler" ile "Seal of Sun" takılar alabilmeniz için uyarlanmıştır.
"Battle Arena" etkinliğinde PC - Limit 1 olarak ayarlanmıştır. Ayrıca "Battle Arena" sırasında 120 saniyeden fazla hareketsiz kaldığınız zaman bu alandan dışarı atılmanızı sağlayacak bir sistemi oyunumuza entegre etmiş bulunmaktayız. Harici olarak Dynamic Rank bu bölgede'de aktif olacaktır.


Battle Arena kazanan takım 8x Arena Coin ve 1x Honor point scroll kazanacaktır (Stall ve Exchange) açık.
Battle Arena kaybeden takım 3x Arena Coin elde edecek, honor point scroll kazanamayacaktır.
Ayrıca "Battle Arena" etkinliğine katılmak için 100 level olmanız ve Academy kurmanız şarttır.


Çoğu oyuncumuzun merak ettiği en büyük noktalardan biri olan kervan kazanç oranları ve değerlerini sizler ile paylaşmak istiyoruz. Rekabeti arttırmak adına mevcut harita içerisinden sadece HOTAN <> JANGAN yolunda kervan çekilebilir, diğer şehirlerin trader NPC'leri kaldırılmıştır.


Teleportlar arası delay 45sn. olarak ayarlanmıştır.
Jangan Alış : 100M <> Hotan Satış : 900M gold olarak ayarlanmıştır.
Kaçırdığı malı sattığında 100-M gold alacak şekilde ayarlanmıştır.Job anında alınan her kill başına 2 honor point, her ölünen kill başına 1 puan düşecektir.
1 Karakteri (12 Saat'te) Max. 2 kez kesebileceksiniz (harici olarak puan elde edemeyeceksiniz)

Sizlere bol aktivite ve eğlence sunan SROTime da 16 + 2 Unique ile sizlerleyiz.
Tüm build el yakları 20 saniye olarak güncellenmiştir.
Tüm Buflar 90 Dakika olarak Güncellenmiştir.Günlük Piyango Eventi: Atlas sunucumuzda her gün 19:00'da piyango eventimiz olacaktır. F10 Item Mall'dan 100 Silk karşılığı alıp bu etkinliğe ortak olabilirsiniz, bu event üzerinden her gün dağıtılacak olan miktarı 500 SİLK'tir. Şayet katılım 16 kişinin altında ise bastığınız silkler 19:01'de banka kasanıza iade edilecektir.
Haftalık Piyango Eventi: Atlas sunucumuzda her hafta cumartesi 19:00'da piyango eventimiz olacaktır. F10 Item Mall'dan 200 Silk karşılığı alıp bu etkinliğe ortak olabilirsiniz, bu event üzerinden her hafta dağıtılacak olan miktarı 2.000 SİLK'tir. Şayet katılım 16 kişinin altında ise bastığınız silkler 19:01'de banka kasanıza iade edilecektir.
LuckyPartyNumber: Bu etkinlik bildiğimiz, alıştığımız ve sevdiğimiz party form etkinliği ile aynı mantığa sahip olacaktır. Belirtilen party numarası aralığında ilk party numarasını açmayı başarın oyuncumuz etkinliğin kazananı olacaktır. Etkinlik her gün 21:20 saatinde 1 tur olarak yapılacaktır ve kazanan oyuncumuza 100 silk hediye edilecektir.


Survival Arena: Etkinlik gün içerisinde yalnızca 2 kez tekrarlanacak, etkinlik başlamasına yakın 10/5/1'dk kaldı şeklinde uyarı noticesi yayınlanacaktır. Event süresi toplamda 10 dakikadan ibarettir. Şehir merkezindeki teleport yardımıyla yalnızca ''Etkinlik Saatinde'' teleport olabilirsiniz,harici olan ışınlanmalara kapatılmıştır. Kestiğiniz her karakter başına 2 Honor Point Scroll elde edecek her ölmenizde 1 Honor Point kaybedeceksiniz. Her 30 saniyede bir toplam K/D oranı [Chat] ekranına yansıyacaktır, harici olarak Survival Kill Counter burada aktif hale getirilmiştir. Etkinlik bitiş sonrasında en çok Kill alan 3 karakter Notice ile yayınlanır. Rank 1 karakterin ödülü ise 500 Silk'tir
Free For All (FFA): Bu etkinlik çok zevkli bir o kadarda kaos ortamına sahip olan, gerilim etkinliğidir. Etkinlik "Jangan Arena" içerisinde gerçekleşecek olup bu alana minimum 1 maksimum 40 oyuncunun alınması ile birlikte başlayacaktır. Etkinlik oldukça basit, sistem sizi otomatik olarak "Jangan Arena" bölgesine "Pvp Cape" takılı olarak teleport eder. Bu alanda tüm karakterlerin isimleri ve guild isimleri gizlenmiştir. Etkinlik başladıktan sonra herkesinde tahmin edeceğe gibi X kişilik bir "Free For All" savaşı yani herkesin tek başına savaşacağı bir etkinlik başlar. Bu etkinlikten sağ çıkan oyuncumuz, etkinliğin kazananı olacaktır. Bu etkinlik günde 2 kez tekrarlanacaktır.
Kazanan oyuncumuza 200 Silk | Kestiğiniz karakter başına 1x Honor Point Scroll elde edeceksiniz.


Not : Yukarıda belirtilen etkinlik saatleri, ödülleri veya tur sayıları değişiklik gösterebilir. Eğer herhangi bir değişikliğe gidilirse bu değişiklikten önce mutlaka oyuncularımızın bundan haberi olacaktır.

 
Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 1 üye ve 0 ziyaretçi 1)

Üst