Sro_Client aniden kapanması problemi

Konuyu başlatan #1
Merhaba,

Başlıkta belirttiğim gibi client aniden kapanıyor. Oyuna GM charım ile girersem hiçbir sorun yok, fakat yeni bir char açıp(GM olmayan) janganda spawn olur olmaz atıyor, tekrar giriyorum biraz yürüyünce şehir içinde yine atıyor. Manyang keserken yine atıyor. Sürekli atıyor. Ama GM charı ile asla atmıyor oyundan. Dump dosyasını tekrar tekrar 2 gündür onlarca kez inceledim, bir türlü tam olarak anlayamadım. Problemi yaşayan ve daha önce hiçbir forumda yardım isteyen de olmadığı için çözüme kavuşturamadım. Aşağıda dump dosyasını ve virüstotal sonuçlarını paylaştım. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Dump : Tıkla
Virüstotal : Tıkla

Konuyu başlatan #2
Sorunum hala devam etmekte, bir çözüm bulamadım, yardımlarınızı beklemekteyim.

senua

ViP Üye
Sorunum hala devam etmekte, bir çözüm bulamadım, yardımlarınızı beklemekteyim.
Dump dosyanda sadece sorunun oldugu bölge yazıyor kaynağı yazmıyor. Sorun bir çok sebepten dolayı olabilir. Genelde bu tarz hatalar client bazlı oluyor. Oluşturduğun karaterler aynı görünüşe mi sahip farklı görünüşe mi ?

Konuyu başlatan #4
Dump dosyanda sadece sorunun oldugu bölge yazıyor kaynağı yazmıyor. Sorun bir çok sebepten dolayı olabilir. Genelde bu tarz hatalar client bazlı oluyor. Oluşturduğun karaterler aynı görünüşe mi sahip farklı görünüşe mi ?

Aynı görünüş tamamı, hala sorun devam etmekte. Bir çok farklı yöntem denedim fakat bir sonuç alamadım. Tek bildiğim sorun çok yüksek ihtimalle green book kaynaklı.

senua

ViP Üye
Aynı görünüş tamamı, hala sorun devam etmekte. Bir çok farklı yöntem denedim fakat bir sonuç alamadım. Tek bildiğim sorun çok yüksek ihtimalle green book kaynaklı.
Greenbook ile ilgili olduğunu düşünmüyorum ama vsro bu her ihtimali göz önünde bulundurmak lazım. Evagelion gs ile giriş yapıp deneyebilirsin greenbook kaynaklı olup olmadığını anlamak için.