Sql açılmıyor

Konuyu başlatan #1
Evet başlıkta da dediğimgi sql serveri açamıyorum. Dün çalışan program şuanda açılmıyor sebebini anlamadım. Simgesine tıklayınca mouse de imleç dönüyor fakat birşey yok. Görev yöneticisinde ise açıldıgı gibi kapanıyor. Bir bilen varsa şimdiden teşekkür ederim

Evet başlıkta da dediğimgi sql serveri açamıyorum. Dün çalışan program şuanda açılmıyor sebebini anlamadım. Simgesine tıklayınca mouse de imleç dönüyor fakat birşey yok. Görev yöneticisinde ise açıldıgı gibi kapanıyor. Bir bilen varsa şimdiden teşekkür ederim
Yönetici olarak çalıştır bazen dblerdeki triggerlerden dolayı dbyi paylaşan uygulamayı bozacak kodlar yerleştirip sinir edebiliyorlar sql server bozulmuşta olabilir

Konuyu başlatan #3

şöyle bir hata aldım internetten araştırdım biraz visual studioyu denetim masası-- prog ekle kaldırdan onar demişler onu deniyorum şimdi olmaz ise kaldıracağım hepsini baştan kurucam teşekkür ederim yardımın için.

1. Çalıştıra regedit yaz
2. Bu Kısma gidip HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\SQL Server Management Studio
3. 11.0_Config ( burdaki 11.0 sayısı değişebilir ) bu dosya veya bu komutu sil ardından pc yeniden başlat dene

Konuyu başlatan #5
Sorunu "Visual Studio 2010 Shell (İsolated)" indirip repair ederek çözdüm birdaha sıkıntı yaşarsam senin verdiğin yolu deneyeceğim teşekkür ederim yardımın için iyi forumlar