Silkroad Private Server Kurulumu (Detaylı Anlatım)

ben kapatmadım bi program var o kapattı onu kaldırıyorum şimdi birde ramlerim yandı 2 GB var o yüzden kasma olabilir :)

herşey tamam server açılıyor ama edx loaderden açtıgımda güncelleme hatası veriyor normal launcherden açtıgımda ise güncelleme yapmada hata veriyor ilgilenebilecek varmı acaba ??

herşey tamam server açılıyor ama edx loaderden açtıgımda güncelleme hatası veriyor normal launcherden açtıgımda ise güncelleme yapmada hata veriyor ilgilenebilecek varmı acaba ??
ilgilenebilecek var sıkıntı server.cfg dosyasında server.cfg dosyasını aç öncelikle bu satıra gir burayı 1 yap kaydet sonra dosyaları tekrardan aç aşağıdaki satıra gel LastFullVersion_SR_Client karşısındaki sayı 1 olmalı

GatewayServer {
LastFullVersion_SR_Client 1

@Armağan UYSAL bey visroya bi göz atayım dedim lakin kurduğumda smc hata vermeden kapanıyor. accouunt yetkileri 1 olarak verildi doğru. Herhangi bir hata da geçmiyor. Sorun nerede olabilir bir fikriniz var mıdır ? Bütün inileri kontrol ettim.

@Armağan UYSAL bey visroya bi göz atayım dedim lakin kurduğumda smc hata vermeden kapanıyor. accouunt yetkileri 1 olarak verildi doğru. Herhangi bir hata da geçmiyor. Sorun nerede olabilir bir fikriniz var mıdır ? Bütün inileri kontrol ettim.
Aklıma gelen şey düzeltti. _SecurityDescriptionGroup 'a bakınca GM yetkisinin farklı olduğunu gördüm. Sorun çözüldü cevap vermeyebilirsiniz. Teşekkürler yine de

server managerde 2 -3 tane error var nedenini anlamadım tıpatıp aynılarını yaptım ve cert açılmıyor kapanıyor

Hocam uzun zamandır db arıyordum sizinki buldugum tek çalışan ancak s1030 karakter oluşturma hatası alıyorum yardım edebilecekmisimiz

Arkadaşlar sunucuya bundan bir kaç ay önce kurulum yaptığımda da aynı hatayı alıp uğraşıp çözememiştim şimdi tekrar denediğimde de aynı sorunla karşılaşıyorum.
Sorunum şu şekilde;
Cert i açıyorum
SMM yi açıyorum
Start dediğimde Agent Server Shard Manager ve Game Server hata veriyor
Hatada şu şekilde yazıyor It has been failed to request cerfication
En sonda da program çalışmayı durdurdu diyerek hata veriyor
Bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek varmı?

Arkadaşlar sunucuya bundan bir kaç ay önce kurulum yaptığımda da aynı hatayı alıp uğraşıp çözememiştim şimdi tekrar denediğimde de aynı sorunla karşılaşıyorum.
Sorunum şu şekilde;
Cert i açıyorum
SMM yi açıyorum
Start dediğimde Agent Server Shard Manager ve Game Server hata veriyor
Hatada şu şekilde yazıyor It has been failed to request cerfication
En sonda da program çalışmayı durdurdu diyerek hata veriyor
Bu konuyla ilgili yardımcı olabilecek varmı?
SR PATCHERİ AYARLA DATAYI FİLES DOSYALARININ İÇİNE KOY PORTLARI AYARLA DEPİ YAP OLMAZSA Files dosyalarını değiş