Silkroad Private Server Kurulumu (Detaylı Anlatım)

Musa hocam bu arada buradaki server files ı başka db ve clientler için kullanabilir miyim level cap farketmeksizin?
Şu an kullanıyorum aslında ama ilerde bilmediğim herhangi bir soruna sebep olur mu?

RE: Cvp: RE: Silkroad Private Server Kurulumu (Detaylı Anlatım)

Armağan UYSAL' Alıntı:
harun35x' Alıntı:
Teamwiver yardımcı olamaz misin?
Telefon internetini kullanıyorum. Kurulum yapmıyorum. Resim atarsanız yönlendirme yapabilirim
Hocam Merhaba , hala dosyalar aktif mı Gs yi açarken çalışmayı durdurdu hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz ? Dosyaları tekrar kontrol ettim ama mutlak biryerde hatam vardı  Team ve ya muadili programlarla yardımcı olmanız mümkün mü ?  :huh: Teşekkür ediyorum iyi çalışmalar . 

RESİM : https://i.hizliresim.com/76ONYL.png

RE: Cvp: RE: Silkroad Private Server Kurulumu (Detaylı Anlatım)

ErdemBolat' Alıntı:
Armağan UYSAL' Alıntı:
Telefon internetini kullanıyorum. Kurulum yapmıyorum. Resim atarsanız yönlendirme yapabilirim
Hocam Merhaba , hala dosyalar aktif mı Gs yi açarken çalışmayı durdurdu hatası alıyorum yardımcı olabilir misiniz ? Dosyaları tekrar kontrol ettim ama mutlak biryerde hatam vardı  Team ve ya muadili programlarla yardımcı olmanız mümkün mü ?  :huh: Teşekkür ediyorum iyi çalışmalar . 

RESİM : https://i.hizliresim.com/76ONYL.png
Yerel disk C de root\inetpub içinde ki db connect dosyalarını kontrol et için de kendi ip adresin yazsın

indirme linklerinde mega daki linkler ölmüs durumda mail rudan ise Best_Server_Files_evaGS.rar dosyası haric diger dosyaları indirdim çünkü dosyanın içinde virüs oldugu icin mail ru inmesini izin vermiyor.Elinde olan varsa sadece Best_Server_Files_evaGS.rar dosyasını herhangi bir yere upload edip burada paylaşabilir mi

indirme linklerinde mega daki linkler ölmüs durumda mail rudan ise Best_Server_Files_evaGS.rar dosyası haric diger dosyaları indirdim çünkü dosyanın içinde virüs oldugu icin mail ru inmesini izin vermiyor.Elinde olan varsa sadece Best_Server_Files_evaGS.rar dosyasını herhangi bir yere upload edip burada paylaşabilir mi
Linkler de herhangi bir kırık yok lütfen baştan deneyin.