Silkroad Private Server Kurulumu (Detaylı Anlatım)

Konuyu başlatan #441
walker1063' Alıntı:
Serverı kurdum oyun içinde 10 15 dk kaldıktan sonra dc veriyor her seferinde bu şekilde sanırım araştırdığım kadarıyla no xtraplı server agent kullanakmışım oda bende var ama açılmıyor yani açılınca geri kapanıyor anında dep te yapılı bende mecburen sadece agent server olandan giriyorum eğer elinizde noxtraplı olan agent trap varsa verebilirmisiniz veya bir öneriniz varsa söylermisiniz şimdiden teşekkürler .
server dosya linkleri orada var. ordan indirebilirsiniz. çok büyük boyutlu değil

Armağan UYSAL' Alıntı:
Hiç görmedim inanki
Düzelttim ben eki kurulu olan sql yüzünden yapıyormuş hata ala arkadaşlar için yardımcı olur denetim masasından sql ile ilgili herşeyi kaldırıp ''C'' diskideki dizini kontrol etmeleri gerek sql ile ilgili bir şey varsa silince düzeliyor birde windows update için sql güncellemelerini kontrol edebilirler. İyi forumlar

thegurkan7' Alıntı:
Armağan UYSAL' Alıntı:
Hiç görmedim inanki
Düzelttim ben eki kurulu olan sql yüzünden yapıyormuş hata ala arkadaşlar için yardımcı olur denetim masasından sql ile ilgili herşeyi kaldırıp ''C'' diskideki dizini kontrol etmeleri gerek sql ile ilgili bir şey varsa silince düzeliyor birde windows update için sql güncellemelerini kontrol edebilirler. İyi forumlar
geri bildirim için teşekkürler

Armağan UYSAL' Alıntı:

Yeni formatlanmış bir sunucuya VSRO kurulumu anlatıyoruz. A'dan Z'ye herşeyi bir videoda bulabileceksiniz. Ekstradan yararı dokunabilecek bir çok bilgiyi de sizlerle paylaştık. İndirme bağlantısını tek bir klasör şeklinde MEGA'da vermekteyiz dosyaları tek bağlantıdan tek tek indirebilirsiniz. 

Videoda yapamadığınız, aklınıza takılan veya hata alırsanız buradaki vSro Sorunlar Ve Çözümleri kategorisine konu açarak sorabilirsiniz.

NOT: Arkadaşlar "Portlar yeni.txt" dosyası güncellenmiştir ve içerisine not eklenmiştir. Bu nota dikkat etmenizi öneriyorum.​
Bu bilgiyi videoyu çektikten sonra öğrendiğim için geç paylaşılan bir bilgidir ama önceden kurulum yapanlarında bir kaybı yoktur.
Sadece yeni kuranlar bu nota önem verirse sevinirim.​

:indir:

Silkroad Private Server Kurulum Dosyaları (MEGA)

((Alternatif))

Silkroad Private Server Kurulum Dosyaları (Cloud Mail.Ru)

Kurulumu yapamadım, portlar çok karıştı, yardımcı olabilecek ya da kurabilecek birileri var mı?

vsroforum160' Alıntı:
TerrorEnemy' Alıntı:
Kuramayana Yardımcı Olabilirim.
Sa. Bana Yardımvı Olur musunuz...? Ben Gerekli Prgramları İndiriyorum....bilgisayarımın özelliği 12 gb ram 4gb ekran kartı böyle bi PC DE ne kadar oyuncu oynatabilirim...?
Aleyküm selam, bildiğim kadarıyla ekran kartının önemi yok, kurulan sistem sadece ram ve işlemci üstünde çalışıyor.
12GB ram için de şunu söylemek istiyorum, sunucu satışı yapılan sitelerde 12gb ram için 750 oyuncu kapasitesi vermişler.

Admin Data rar dosyası mega da var cloud da yok. ve mega indirmiyor. kota sınırı diyor. ayrı ca Best_Server_Files dosyası da inmiyor. cloud dan nasıl yapabiliriz ??

Konuyu başlatan #450
titanik' Alıntı:
Admin Data rar dosyası mega da var cloud da yok. ve mega indirmiyor. kota sınırı diyor. ayrıca  Best_Server_Files dosyası da inmiyor. cloud dan nasıl yapabiliriz ??
Best_Server_Files  iniyor daha dün indirdim. Mega için kota sorununu bilmiyorum da, Google Drive'a yükleyecem şimdi Data'yı. Yorumla belirtirim yüklenince

Konuyu başlatan #451
titanik' Alıntı:
Admin Data rar dosyası mega da var cloud da yok. ve mega indirmiyor. kota sınırı diyor. ayrı ca  Best_Server_Files dosyası da inmiyor. cloud dan nasıl yapabiliriz ??
Aşağıdaki linkten indirebilirsin. 
Data dosyasının G.Drive linki konu içine de eklenmiştir.

https://drive.google.com/file/d/1BxBJFcebivFZh-9ZK4x7And_NqUepqbx/view

Admin Biladerim Data dosyasını indirdim yalnız rar dan çıkarmıyor hasarlı olarak gösteriyor o zaten öylemi yok sa hasarlı mı yani rar dan çıkarmak gerekir mi ?? çünki 3 4 defa indirdim hep hasarlı olarak çıkıyor.

Konuyu başlatan #453
titanik' Alıntı:
Admin Biladerim Data dosyasını indirdim yalnız rar dan çıkarmıyor hasarlı olarak gösteriyor o zaten öylemi yok sa hasarlı mı yani rar dan çıkarmak gerekir mi ?? çünki 3 4 defa indirdim hep hasarlı olarak çıkıyor.
Antivirüs ve defender kapa. Demekki siliyor içeriğini.

Armağan UYSAL' Alıntı:

Yeni formatlanmış bir sunucuya VSRO kurulumu anlatıyoruz. A'dan Z'ye herşeyi bir videoda bulabileceksiniz. Ekstradan yararı dokunabilecek bir çok bilgiyi de sizlerle paylaştık. İndirme bağlantısını tek bir klasör şeklinde MEGA'da vermekteyiz dosyaları tek bağlantıdan tek tek indirebilirsiniz. 

Videoda yapamadığınız, aklınıza takılan veya hata alırsanız buradaki vSro Sorunlar Ve Çözümleri kategorisine konu açarak sorabilirsiniz.

NOT: Arkadaşlar "Portlar yeni.txt" dosyası güncellenmiştir ve içerisine not eklenmiştir. Bu nota dikkat etmenizi öneriyorum.​
Bu bilgiyi videoyu çektikten sonra öğrendiğim için geç paylaşılan bir bilgidir ama önceden kurulum yapanlarında bir kaybı yoktur.
Sadece yeni kuranlar bu nota önem verirse sevinirim.​

Bu cloud a yuklediginiz best server files adli dosya virüslü oldugu icin indiriyor acaba tekrar upload edebilir misiniz yada google driveye felan. Teşekkürler

iyi günler arkadaşlar. smm_x86 hatası alıyorum sürekli her şeyi yaptım baştan sonuna kadar takılıyorum aynı hatayı verip duruyor yardım edin lütfen (team ıd verilir)... https://hizliresim.com/8Y4EP1