Silkroad Private Server Kurulumu (Detaylı Anlatım)

Musa KURTGÖZ

ViP Üye
coskun852' Alıntı:
dosyları indiriken data dosyasında şifre çözme hatası var data kurulumda önemli bişi varmı için de ?

dosyalar şifreli değil indirirken bağlantınız kopmuş olabilir tekrardan indirin.

coskun852

Üye
eva tools sorunum düzeldi teşekkürler onun için şimdi şu hatayı alıyorum

Pc Resetledim Böyle Oldu

Bu Son Durum İlk hatalarda Smc Giriyordu Şimdi durum bu bağlanmıyor

Armağan UYSAL

ViP Üye
PC resetlediğin için 192.168 ile başlayan ip değişmiş olabilir. Pc ilemi yoksa modem ilemi resleniyor bilgim yok ama onu kontrol et

Armağan UYSAL

ViP Üye
coskun852' Alıntı:

Pc Resetledim Böyle Oldu

[font=Tahoma, Arial, sans-serif]PC resetlediğin için 192.168 ile başlayan ip değişmiş olabilir. Pc ilemi yoksa modem ilemi resleniyor bilgim yok ama onu kontrol et[/font]

coskun852

Üye
HistoricaL' Alıntı:
coskun852' Alıntı:

Pc Resetledim Böyle Oldu

[font=Tahoma, Arial, sans-serif]PC resetlediğin için 192.168 ile başlayan ip değişmiş olabilir. Pc ilemi yoksa modem ilemi resleniyor bilgim yok ama onu kontrol et[/font]
 çıkan ipler bunlar

Armağan UYSAL

ViP Üye
coskun852' Alıntı:
HistoricaL' Alıntı:
 çıkan ipler bunlar

Her zaman IPv4 'te yazanı kullanabilirsin localde kurul yaptığın zaman. Pc yada modem res atınca değişebilir. Dolayısı ile her seferinde sanki sıfırdan kuruyormuşçasına bütün ip gerektiren yerleri düzeltmen gerekecek :S

coskun852

Üye
HistoricaL' Alıntı:
coskun852' Alıntı:
 çıkan ipler bunlar

Her zaman IPv4 'te yazanı kullanabilirsin localde kurul yaptığın zaman. Pc yada modem res atınca değişebilir. Dolayısı ile her seferinde sanki sıfırdan kuruyormuşçasına bütün ip gerektiren yerleri düzeltmen gerekecek :S

bana tavsiye ediceğiniz sunucu alabiliceğim bir firma varmı ucuz yollu sadece kendimi geliştirme amaçlı

Armağan UYSAL

ViP Üye
coskun852' Alıntı:
bu hata neden dir ?

Diyor ki adam gibi şifre koy ;)
12345 gibi basit şifreler koyma. Büyük küçük harf ve rakam kullan ve uzunluk en az 8 olsun. Sonra tekrar ileri de. 
Buraya yazmadan önce o ingilizce yazıyı Google Translate'ye bir kere yazsan sorunu zaten anlayacaksın aslında.

hakan

Üye
Kardeşim server fileslerde sorun varmı açınca hep internet açılıyo nedeni ne olabilir

Armağan UYSAL

ViP Üye
hakan' Alıntı:
Kardeşim server fileslerde sorun varmı açınca hep internet  açılıyo nedeni ne olabilir

Virüs sokmuş olabilirsiniz pc'nize. PK2 araçlarından genelde bulaşır o virüs. Bizim dosyalardada elbet mevcuttur ama o tarz bir virüs yok. Daha zararsızları vardır ki hiç virüssüz bir dosya ben görmedim ve bu yüzden sunuculara antivirüs kurulmaz. İndirip kullandığınız dosyalara çok dikkat edin. Geçmişte o virüs banada bulaşmıştı bişilerden

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 2 üye ve 0 ziyaretçi 2)