Silkroad Private Server Kurulumu (Detaylı Anlatım)

Konuyu başlatan #1

Yeni formatlanmış bir sunucuya VSRO kurulumu anlatıyoruz. A'dan Z'ye herşeyi bir videoda bulabileceksiniz. Ekstradan yararı dokunabilecek bir çok bilgiyi de sizlerle paylaştık. İndirme bağlantısını tek bir klasör şeklinde MEGA'da vermekteyiz dosyaları tek bağlantıdan tek tek indirebilirsiniz.

Videoda yapamadığınız, aklınıza takılan veya hata alırsanız buradaki vSro Sorunlar Ve Çözümleri kategorisine konu açarak sorabilirsiniz.

NOT: Arkadaşlar "Portlar yeni.txt" dosyası güncellenmiştir ve içerisine not eklenmiştir. Bu nota dikkat etmenizi öneriyorum.
Bu bilgiyi videoyu çektikten sonra öğrendiğim için geç paylaşılan bir bilgidir ama önceden kurulum yapanlarında bir kaybı yoktur.
Sadece yeni kuranlar bu nota önem verirse sevinirim.

:indir:

Silkroad Private Server Kurulum Dosyaları (MEGA)

((Alternatif))

Silkroad Private Server Kurulum Dosyaları (Cloud Mail.Ru)

-Ekstra-
SADECE DATA DOSYASI(1.7GB) (GOOGLE DRIVE)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ücretli kurulum yapıyormusunuz ? Yapıyorsanız fiyatlarınız nelerdir. Ben kendi bilgisayarıma kurulum yaptırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. !

Cvp: RE: Silkroad Private Server Kurulumu (Detaylı Anlatım)

karae' Alıntı:
Ücretli kurulum yapıyormusunuz ? Yapıyorsanız fiyatlarınız nelerdir. Ben kendi bilgisayarıma kurulum yaptırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. !
videoyu izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. boş yere para vermemiş olursunuz.

karae' Alıntı:
Kiralık sunucunuz varmı peki ? Varsa fiyatlarınız nelerdir ?
biz satmıyoruz ama şuan aldığım yer çok ucuz skype ekle yardımcı olurum live:musa_kurtgoz

sırayla hangi kurulumun yapılacağını yazarmısınız kendi pc mize kurmak istiyorsak oyunu, çok karışık şekilde anlatıldığı için bilgisayarımızda kurarken nasıl olması gerektiğini anlayamıyorum

ibryvz28' Alıntı:
sırayla hangi kurulumun yapılacağını yazarmısınız kendi pc mize kurmak istiyorsak oyunu, çok karışık şekilde anlatıldığı için bilgisayarımızda kurarken nasıl olması gerektiğini anlayamıyorum
karışık değil anlatılanları eş zamanlı yaparsanız kafanız karışmaz

sweetco3' Alıntı:
TerrorEnemy' Alıntı:
Kuramayana Yardımcı Olabilirim.
bana yardımcı olurmusun sen kur bana ver linki
öyle kur ver olmaz ::) kendi bilgisayarınızda kurulması gerekiyor öyle herşeyede hazır atlamayın detaylı kurulum videosu orda dosyalar orada. yapamadığınız yer olursa konu açın yardımcı oluruz

harun35x' Alıntı:
karşı taraf nası giricek servera birde site kurulumu nası oluyor? kayıt olma vs
kendi bilgisayarınıza kurarsanız hamachı kullanmanız gerekli sunucu kullanırsanız direk girebilir. site açma videoda anlatılıyor

Konuyu başlatan #17

harun35x' Alıntı:
Sql kurarken hata alıyorum düzgün kurmuyor eksik
Videoyu baştan sona izliyorsanız hata almazsınız. Güncellemeleirnizi alıp sql kurun. Hata resmini atın