Silkroad destek

Forsa04

Üye
Selamun aleyküm arkadaşlar
Silkroad server açacağım fakat Hg sunuculardan sunucu kiralamayi dusunuyorum fakat aklıma takılan bir konu var koruma olarak Hg guard almama gerek varmı yoksa kguard yeterli olacak mıdır ayrıca bu epin işlemlerini nasıl yapabilirim iyi forumlar

senua

ViP Üye
Silkroad server açacağım fakat Hg sunuculardan sunucu kiralamayi dusunuyorum fakat aklıma takılan bir konu var koruma olarak Hg guard almama gerek varmı yoksa kguard yeterli olacak mıdır ayrıca bu epin işlemlerini nasıl yapabilirim iyi forumlar
Epin için @Deepblue ya mesaj atabilirsin yardımcı olmuştu bana sana da yardımcı olacaktır.

Fifi41

Üye
Sana tavsiyem hiç bir silkroad sunucusundan sunucu alma

Nyrox

Üye
dostum pc limit kullanacaksan f8 den şaşma silkroadfixer de kullanan birilenerine sorabilirsin hizmeti hakkında bilgim yok bu konunun dışında hgsunucuların hizmeti iyidir.

Enes Yayabaşı

ViP Üye
Size tavsiyem server açmadan önce piyasayı gerektiği şekilde araştırmanızdır. Gerekli araştırmaya ulaştıktan sonra server açabilirsiniz. Bana soracak olursanız piyasada en çok kullanıcılara sahip olan firmayı seçmeniz. Çünkü çok kullanıcı olan firma kaliteli ve işi gerektiğince yaptığının kanıtıdır. Alan kişilere ve ya kullanan kişilere sorabilir danışabilirsiniz. Gene de siz bilirsiniz.