Silkroad 95Level Zerk Knight Rütbe Görevi

Musa KURTGÖZ

ViP Üye
Katılım
23 Tem 2015
Mesajlar
1,698
Puanları
38
Yaş
21
Konum
K.MARAŞ
Bu görevi yapabilmeniz için leveliniz 95 ve üzeri olması gerekmektedir.

Konuşulacak NPC: General Rachel

NPC ile konuşup Military Test 1 (Europe) görevini alın.Tekrardan aynı göreve tıklayarak Enter The Test Arena'yı seçin sizi arenaya ışınlayacakIşınlandığınız arenada Army Chieftain'ı  öldürmeniz veya 10dakika boyunca ölmeden hayatta kalmanız gerekiyor.Arena görevini bitirdikten sonra tekrar NPC nin yanına ışınlanacaksınız. Tekrar NPC ile konuşup görevi bitirin.
Konuşulacak NPC: General Rachel

NPC den Material for Medicine (Europe) görevini alın.Sunset Witch NPC'si ile konuşup görevi teslim ediyoruz.Aynı NPC den Stone Beast's Bell görevini alıyoruz.Jangan Cavede bulunan Stone Ghost moblarından 1tane Stone Beast's Bell görev itemi düşürmeniz gerekiyor.

Jangandaki Buddhist Priest Jeonghye NPC'sine itemi vererek görevi bitiriyoruz.

Konuşulacak NPC: Buddhist Priest Jeonghye

Buddhist Priest Jeonghye dan Spirit's Shell görevini alın. Spirit's Bell adlı item verecek size bu itemi görev esnasında kullanacaksınız.Janganda bulunan TOMB bölgesine giderek NPC'nin verdiği itemi kullanmanız gerekiyor. " X 7179 Y 314 " konumuna gerek iteme sağ tıklayın ve mob çıkacak o mobu kesmeniz gerekiyor. Görevi tamamladıktan sonra tekrar Sunset Witch'e dönüyoruz.Sunset Witch'e görevi teslim ediyoruz.Konuşulaca NPC: Sunset Witch

NPC ile konuşarak Witch's Scroll görevini alın.Göreviniz Constantinople'de bulunan Hunter Associate Adria ile konuşarak görevi tamamlıyoruz.Konuşulacak NPC: Hunter Associate Adria

NPC ile konuşarak The Spriti görevini alıyorsunuz. Bu görevi aldığınızda çantanıza 100 adet tuzak itemi gelecektir. Bu itemi görev esnasında kullanacağız.Göreviniz Taklamakan'da bulunan Niya Generalleri moblarını tuzağa düşürmektir.Mobdan biraz uzağa tuzak kuruyoruz ve tuzağın içine Niya General mobunu çekiyoruz.

Mob tuzağın içine girdiğinde 3farklı sonuçla karşılarsınız.

  • Mob tuzağa düşmez bir şey elde edemezsiniz tuzak kaybolur
  • Mob tuzağa düşer ve ortadan kaybolur çantanıza Sarı Spirit gelir.
  • Mob tuzağa düler ve ortadan kaybolur çantanıza baktığınızda Mavi Spirit ile karşılaşırsınız.
Mavi Spirit'i elde ettiğiniz zaman görev tamamlanmış olacaktır.

Mavi Spirit'i kazandığınızda Sunset Witch NPC'ine giderek The Spirit görevini teslim ediyoruz.Konuşulacak NPC: Sunset Witch

Bu göreve başlamadan önce zerkinizin dolu olması gerekmektedir.

NPC ile konuşup Piece of Spirit görevini alıyoruz. Tekrar NPC ile konuşup aynı görevi seçerek Begin the ritual'e tıklayın.

Görevi aldıktan sonra test alanına ışınlanacaksınız burada Lost Spirit adında mob spawn olacak mobu zerkli olarak kesmeniz gerekecek ardından tekrar NPC'nin yanına otomatik olarak ışınlanacaksınız.Tekrar NPC ile konuşup Piece of Spirit görevini tamamlayın.Tekrar Witch ile konuşarak New Power görevini alın.Constantinople'e dönerek General Ratchel ile konuşup New Power görevini verin. Ardından karakterinize baktığınızda Knight rütbesine sahip olduğunuzu göreceksiniz.


Hatırlatma: Görseller JollyGame formundan alınmıştır.​
 
Üst