• MaxiGame sitesine https://www.maxigame.org adresi üzerinden giriş yapabilirsiniz. com domaini geçici erişime kapalıdır, kısa sürede düzelecektir.

Shard manager ve Game Server cert hatası

Konuyu başlatan #1
Selamun aleyküm server i kurdum herşeyi yaptım fakat shard managerle game server cert hatası verıyor  diğerleri düzgün çalışıyor çözümü nedir yardımcı olurmusunuz lütfen.

Shard için iis ve wwwroot ayarlarını baştan ayarla ve server.cfg 'ne doğru portu gir (Shard kısmına)
Gs içinde server_files klasöründeki DATA klasörüne bak. Boş mu içi. Birde hangi DB kullanıyorsun? Bizim verdiğimizi mi yoksa netten mi buldun

Konuyu başlatan #3
iis ayarlarını yaptım yeniden wwwroot da süreklü değişip değişip denedim olmadı data klosörüne vip sronun datasını pk2 ile çıkarıp koydum DB netten buldum

Konuyu başlatan #5
Halloldu teşekürler ama oyuna girince requesting user confirmation yazısında takılı kalıyor neden neden olabilir

ID PW kısmında takılı kalıyorsan
https://mega.nz/#F!gEAmUY6Y!HIitgMrQfHsIlJAgS6I01A
Bu linke gir ve Gateway server (gm ip istemez) yazanı indir ve sendeki ile değiştir (server files'teki)
Tekrar dene

Aynı Soru Bendede mevcut cert hatası allıyorum ini server cfg wwwroot ayarlarını herşeyi denedim fakat bulamadım hatayı agent ve shard manager çalışmıyor :(

ayarlarını herşeyi denedim fakat bulamadım hatayı agent ve shard manager çalışmıyor :([/QUOTE]
anti virüs proğramını kapat serverfiles dosyalarını yeniden rar dan çıkart öyle dene ve antivirüs pro yu kapalıyken serverfilesi isdisnalara ekle , server dosyasındaki exe lerin sisteme attığı $sdasdad buna benzer dosyaları virüs olarak algılıyor ve siliyor o yüzden cert hatası veriyor yüksek ihtimal , umarım bu bilgi yararlı olur iyi forumlar .