SawSro- 90 Cap CH -EU- Drop System - Free Silk [15.02.2020]

ohshet48

Üye
Katılım
23 Şub 2018
Mesajlar
2
Puanları
1
Konum
MUĞLA
[video=youtube;SgDD1qOsZYU]https://www.youtube.com/watch?v=SgDD1qOsZYU[/video]​


FREE SİLK | FGW | FTW | CTF | MEDUSA | JOB | DROP | PLAY2WIN​


20 :00
Tanıtım konusunu gereksiz uzun tutup okurken sizleri sıkmayacağız.. Bu sebeple sade ve öz bir yazı olacak.Tamamen DROP sistem. Oyunculara zorla dayatılan, yüzlerce coin topla, onlarca box aç ve 8 çeşit sox itemden birini kazan demek yok. Oyuncuları oradan oraya koşturmak zorunda bırakan sistemler yok.Özetlemek gerekirse ; DROP Sistem , 90 CAP CH-EU, Play to Win, Full Events. (Detaylar Aşağıda)
Sox Drop System

Sadece DROP. eskiden Box ve Coin yoktu. Ordan şu kadar coin topla burdan bu kadar box aç gibi oyuncuya zorla dayatılan sistemler yoktu. herşey tadında kalmalı.
Drop Rate Titizlikle test edilmiş olup, 85+ Moblardan ne suyu çıkacak kadar çok ne de sv'de item bulamayacağınız kadar az olmamasına dikkat edilmiştir.


Seal Of Moon – Orta
Seal Of Sun - Zor

Her şekilde kazanacaksınız. Tamamen Play to Win. Emeklerinize değer veriyoruz ve boşa gitmelerini istemiyoruz. Sadece eventlara katılarak bile Ödül kazanabilirsin ve bu sayede oyuna ekstra ödeme yapman gerekmez.Unique beklemenin artık bir amacı var. Oyunu oynayan kazanacak dedik sözümüzün arkasındayız. Bütün uniquelere odul ekledik.
Oyunumuzda 90 Cap Heycanını tam anlamıyla yaşamanız için Uniquelerde Eliteleri kaldırmadık. Demon Shaitan Kesmek Tecrübe isteyecek
Uniqueler saatte bir çıkar

Kazandığımız goldlar sadece pot almamıza yarayacaksa kervana ne gerek var ? Herşey para ile satılacaksa oyun oynamanın ne anlamı var ? Kervan çekmenin, kervan korumanın ve thieflik yapmanın artık bir amacı var. Kazandığın goldlar ile immortal ve astral alabilir, bu stoneleri silk ile satan serverlara artık yeter diyebilirsin.

Honor Sistemimiz; Honor Buff Scroll Olarak Uniquelere Drop Olarak Eklenmiştir.
 
Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 1 üye ve 0 ziyaretçi 1)

Üst