Satilik Source ASP MVC Kodlu Benzersiz Panel Teklif veriniz

Konuyu başlatan #1

panel %80 tamamlanmış sadece ödeme sayfaları kalmıştır 
ciddi arkadaşlar teklif verirse sevinirim....

Merhaba dostum kolay gelsin panelini gördüğüm kadarıyla gayet başarılı rica etsem özelden demo kurup adresi yollarsan incelemek istiyorum satın almayı düşünüyorumda

Konuyu başlatan #5
Loraine' Alıntı:
Merhaba dostum kolay gelsin panelini gördüğüm kadarıyla gayet başarılı rica etsem özelden demo kurup adresi yollarsan incelemek istiyorum satın almayı düşünüyorumda
panal daha yapım aşamasında %100 bittiğinde yayınlanacak....

Konuyu başlatan #9
Bu tür oyun panellerine saldırı çok fazla olacağından güvenlik açıkları sebebiyle biraz zaman alacak en kısa zamanda bu açıkları kapatıp full olarak test için yayınlamayı düşünüyoruz....
ilgilenen arkadaşlara teşekkür,

Lütfen teklif istemeden önce bir özellik listesi ile görselleri paylaşınız çünkü verilecek teklifler özellikler için olacaktır. Tema internette mevcut olan bir tema başarılar diliyorum. Umarım istediğiniz gibi olur herşey.

Konuyu başlatan #14
Herkese merhaba arkadaşlar, ilgilerinizden dolayı çok teşekkür ederim Nisan ayından bu yana panele devam edemiyorum ben yurt dışında kalıyorum Polisler bir sebepten dolayı bilgisayara alıkoydular şimdi davanın sonuçlanmasını bekliyorum işin garip tarafı alıkonulan bilgisayardaki dosyalardan başka yedek yok cloud kullanmadım... bitirmeyi çok istiyorum hanı alıntı bir projede olsa sonuçta görsellerin Türkçeleştirilmesi photoshopta baya zamanımı alıyordu şuana kadar 900-1000 arası küçüklü büyüklü resim türkçeleştirdim, grafikler yazı karakterleri bunlar çok önemli işler diye düşünüyorum insanların siteye tekrar uğrayıp vakit geçirmek isteyeceği işler. o yüzden bilgisayarımın gelmesini bekliyorum. Saygılar...