Sağlam Güvenilir Bireysel Takılan Editör Arıyorum

Konbuyu başlatan #1
Öncelikle Selamun Aleyküm Arkadaslar Kendim gerek forumlardan araştırarak gerek video izliyerek edit bilgi azda olsa ilerlettim fakat edemedigim cok seyler var orta duzeyde server açmayı planlıyorum ve elim kendı hazırladıgım cok aşırı ileri düzey isteklerin olmadıgı sıradan basit bi db istegim var bana sadece ıstedım dbyı sorunsuz sıkıntısız bugsuz sekılde adam gıbı yapacak editör lazım
Lakin silkroad piyasasında okadar nankör çıkarcı ınsanlar varki nekdr para koparırsam ıyıdır hesabına gırenler uzak dursun
Elimdeki listeyi şuan piyasada olan cogu silkroad fırmasınla paylastım ve genelde ortalama hep 400-600 TL arasına ederiz diye söylediler
Fakat cinbaz hosting 1000 TL dedi veya Baska bi bireysel arkadasta 1600 TL dedi şimdi gelelim asıl konuya burda ben Electus gibi server açmıyorum sıradan coın sıstem olan 100 cap ch server acıcam dıger serverler gıbı ahım şahım bi liste yok
Lütfen işini helaliyle yapacak haram yemiyecek gercekte iş yaptıgı adama güven sağlıyacak birini arıyorum varsa iletişime geçsin Lütfen !
Facebook Adresim: https://www.facebook.com/ebubekir.kurumahmut.1991
Akşam 8-9 Gibi Geri Dönüş Sağlarım