[Release] Database DebitSro || Cap 110 ||%0 BUG||

İŞTE SONUNDA İSTEDİĞİM DATABASE AGA BU DB'Yİ SİLMEZSENİZ VE SÜREKLİ GÜNCELLERSENİZ MİNNETTAR KALICAM ELİNİZE SAĞLIK TEŞEKKÜRLER PAYLAŞIM İÇİN :)

Şimdi indirip kurdum pek sorun yok gibi genel olarak düşünülürse EU'yu kontrol etmedim gerçi ama varsa bile ufak tefek editlerle toparlanabilecek bir DB diye düşünüyorum.

moseba' Alıntı:
bro helllo and thx . where FIles Server ?
Hello, you can use any clean server files for this db. Just put data from client of DebitSro.

atesapo' Alıntı:
Şimdi indirip kurdum pek sorun yok gibi genel olarak düşünülürse EU'yu kontrol etmedim gerçi ama varsa bile ufak tefek editlerle toparlanabilecek bir DB diye düşünüyorum.

moseba' Alıntı:
bro helllo and thx . where FIles Server ?
Hello, you can use any clean server files for this db. Just put data from client of DebitSro.
I need Clean File Serve Donwload any one have Link  : Plis

Hello Guys , Plis Plis Plis DonCarLone i need Files serve i try all here no work , plis upload and link thx very mate

Konuyu başlatan #13
moseba' Alıntı:
Hello Guys , Plis Plis Plis DonCarLone i need Files serve i try all here no work , plis upload and link thx very mate
normal server filesle girebilirsin ayrıntılı birşeye gerek yok :D

doncarlone' Alıntı:
moseba' Alıntı:
normal server filesle girebilirsin ayrıntılı birşeye gerek yok :D
i make it serve WORK , have poblem in add silks only , and full error gameserve ADD_SILK_itens u help me :

have new error now kkkk hooo my god , Trader Bull close SR_GAMEServer.axe error microsoft xbrian visual +++  fix it bro plis and thx for develop this serve