PH-Bot Kervan İçin Otomatik Soru Cevaplama.

yükledim bunuda buda olmadı adamlar herhangi bir şekilde girilmesini istememiş :D
hayır giriş yapılıyor da oynuyan birisinden yardım almalısın soru cevap eklentisini verdiklerim sorunsuz giriyor oynuyorlar kaç gündür botta kervan çekiyorlar :) faceden gruplara katıl elbet bilgi veren çıkacaktır
phbot ile bota koyacağım kasılsın çar moblarda falan diye söyle şimdi kervan için bota koyacağım dersen yardım eden çıkmaz ::)

hayır giriş yapılıyor da oynuyan birisinden yardım almalısın soru cevap eklentisini verdiklerim sorunsuz giriyor oynuyorlar kaç gündür botta kervan çekiyorlar :) faceden gruplara katıl elbet bilgi veren çıkacaktır
phbot ile bota koyacağım kasılsın çar moblarda falan diye söyle şimdi kervan için bota koyacağım dersen yardım eden çıkmaz ::)
he sen daha önce bu oyunla ilgili yardım ettin anladım şimdi :D bi araştırayım madem ya çok sağolasın ilgilendiğin için

MERHABA BENDE R SİLKROAD OYNUYORUM AYNI HATAYI ALIYORUM SORU CEVAP İNDİREBİLECEGİM BİR DOSYA VARMI ACEBA YARDIMCI OLURMUSUNUZ BEKİR KARDEŞİM SEN YAPTIYSAN BANADA YARDIMCI OLURMUSUN BENDE R SİLKROAD OYNUYORUM

Hacım sistem değişti artık siteden soruyor kodu elle yazıyoruz @doncarlone çözdüyse bu sıkıntıyı bilmiyorum. Oyuna da ben giremedim kaç defa denediysem giren kimsede söylemedi
YAPANLAR VAR HALEN SUAN BOTU KULLANANLAR VAR YA AYRIYETTEN SAATLİK OLAN KOD GÜNLÜK OLARAK DEGİŞTİ SANIRIM ONA BİRŞEY BULSAK GÜN GÜN ELE DEĞİŞTİRSEK OLUR ASLINDA