PH-Bot Kervan İçin Otomatik Soru Cevaplama.

Konuyu başlatan #6
En azından değişene kadar işimizi görsün eğer yapabilirsen çok sevinirim.

S.a Arkadaşlar Rsilkroad Online 110 cap server var. Kervan çekerken hem malı alırken hemde satarken ''BotCheck'' adına bi nick otomatik olarak bizden ''kervankey'' yazmamızı istiyor. Yazdıktan sonrada rastgele bir kod gönderiyor ve tekrar aynı nicke bize gönderdiği kodun aynısını yazmamızı istiyor. bunun biz çözümü var mı ? foto atabilirim isterseniz.

S.a Arkadaşlar Rsilkroad Online 110 cap server var. Kervan çekerken hem malı alırken hemde satarken ''BotCheck'' adına bi nick otomatik olarak bizden ''kervankey'' yazmamızı istiyor. Yazdıktan sonrada rastgele bir kod gönderiyor ve tekrar aynı nicke bize gönderdiği kodun aynısını yazmamızı istiyor. bunun biz çözümü var mı ? foto atabilirim isterseniz.
http://s7.dosya.tc/server12/n5nkhn/RSilkroad.rar.html

Phbot plugin klasörünün içine at kullan ...

Oyuna phbotla girilmiyor ıd pw yazdığımda sisteminizde phbot tespit edilmiştir diyor çok kötü oldu ya :(

Oyuna phbotla girilmiyor ıd pw yazdığımda sisteminizde phbot tespit edilmiştir diyor çok kötü oldu ya :(
onu korkutmak için diyor boşver sen tespit etmiyor ıd pw ekranı gelince bekle biraz sonra gir oyun açıldığı gibi anında girdiğin için oluyor :D
bu arada kocaelide oturuyorsan neresinde oturuyorsun ? :D

onu korkutmak için diyor boşver sen tespit etmiyor ıd pw ekranı gelince bekle biraz sonra gir oyun açıldığı gibi anında girdiğin için oluyor :D
bu arada kocaelide oturuyorsan neresinde oturuyorsun ? :D
4 5 defa denedim botunda bilgi kısmında bilinmeyen giriş hatası[10] yazıyor dediğin gibide denedim olmadı :D Gölcükte oturuyorum sende mi kocaelide oturuyosun ? :D

ben yeni üye oldum kanka foruma ben değilimdir o ben daha yeni öğreniyorum :D bu arada bu servera phbotla pek giremicez gibi gözüküyor ya boşa gitti 8 lira uzatma parası :D:D
yok yok girersin facede bir kaç kişi girmişti paylaştığım araştır bulursun girişi testing sürümü kullan phbotun stable kullanma

yok yok girersin facede bir kaç kişi girmişti paylaştığım araştır bulursun girişi testing sürümü kullan phbotun stable kullanma
testing sürüm dediğin sitesinden deneme sürümünü mü indireyim ? bide facebook profilini yollar mısın bana
buldum testing sürümünü ama onlada girmedi aynı hatayı verdi :D

Son düzenleme: