New Database IronSro-R v1 cap 140 [Csro-R]

SHARD MANAGER> local overlap job exception!! : CServerProcessOverlap BU HATAYI ALIYORUM NORMALDE DB KAYNAKLI OLUYOR HERHALDE
bu hata databaseye birsey eklendiginde alırsın eksık tablo var databasende yanı yanlıs tablo eklemıssın ondan ''local overlap job exception!! : CServerProcessOverlap'' bu hatayı alıyosun birseyler yanlış eklenmiş.. arada bendede oluyo bişeyi yanlış ekledigimde bu hata sonra yedek aldıgım DB yi ekleyip tekrar tekrar denıyorum duzeltıyorum. :)

kardeşim gameserver npc hatası veriyor onu nasıl yapabilirim
kardeşim ben o hatayıda biliyorum merak etme Senin bilgisayar mapları ve npcleri kaldırmadıgı için o hatayı veriyo Tablo bölümünde _RefRegionBindAssocServer bul ve burdan mapların bazılarını kapat mesela işe yaramayan gırmedıgın mapları mesela sadece chıne karakter aç ancak oyuna girdiginde medıanın crash almaması ıcın o tablodakı
CHINA1,CHINA2, CHINASYSTEM açık tut girmedigin şehirler mapları kapat düzelir

arkadaşlar legend prof ile + basınca tutması çok zor en fazla +3 oluyor onu nasıl çözebilirim
onuda vsro formda bulabılrsın kardesım vsro ıle aynı stone tutma oranı ayarlama Query ile ayarlarsan butun + lar basında %50 tutsun %100 tutsun diye ayarlayabilirsin ha birde bir şey sölicem npclere felan ımmortal eklemıs lucky stone eklemıs Rock bunlar hıc bir işe yaramaz kaldırın oyundan 12d den sonrası profla çalışıyor o gereksiz lucky leri felan kaldırın iyi editler :)