Monster Bilisim | Professional Vsro Hizmetleri

RE: Monster Bilisim | Professiona Vsro Hizmetleri

Hedeflerinde amaçlarında Bol satışlar ve hayırlı işler dilerim

Hedefin hiç kimseyi geçmek olmasın kardeşim kendi bildiğin gibi devam et bu şekilde devam edersen senden sonrakilar anca 2 numara olur.
Sen her zaman 1 Numarasın.

Arkadaşlar güvenilir ve çok iyi bir editördür. Sunucularıda gayet uygun herkese tavsiye ediyorum.

Kardeşim hayırlı işler bol kazançlar.

Konuyu başlatan #5
Cvp: RE: Monster Bilisim | Professiona Vsro Hizmetleri

JasTer' Alıntı:
Hedefin hiç kimseyi geçmek olmasın kardeşim kendi bildiğin gibi devam et bu şekilde devam edersen senden sonrakilar anca 2 numara olur.
Sen her zaman 1 Numarasın.

Arkadaşlar güvenilir ve çok iyi bir editördür. Sunucularıda gayet uygun herkese tavsiye ediyorum.

Kardeşim hayırlı işler bol kazançlar.
Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim, herkesin hayatta belli bi kalitesi vardır.  Bu neyse öyle kalacaktır. Şüpheniz olmasın.

BURAKSERiT

Uzaklaştırıldı
Uzaklaştırıldı

Tuna ile tanışalı yaklaşık 1 ay kadar kısa zaman oldu. Bu zaman içerisinde gerçekten, arkadaşlığını, kardeşliğini, dostluğunu gördüm.
Prosedür dedim, yaptı, şu sorunum var dedim baktı, şu lazım dedim paylaştı gibi bu uzar gider.
Sunucu işinde şu piyasa bulanmışken, işini bu kadar iyi bilen biriyle çalışmak beni mutlu ediyor.
Başarıların daim olsun güzel kardeşim, daima yanındayım, destekçinim. Bol müşteriler, hayırlı kazançlar.

Merhaba Arkadaşlar Ben bu işte yaklaşık 3-4 Senedir iş yapıorm bende aynı şekilde Tune [ProMaker] la Tanışalı 3-4 Ay Oldu
Şu Lazım dedım cıkardı verdi su lazım dedım yapti allah razi olsun bu adam yapiyor bu işi emegininde karşıgılı almak zorunda
%90 Coded Bilgisi var istetigi gibi prosudur yazabilir Kendisini bi sektörde devam etsini istiyorum Başarılar Dostum <3

Konuyu başlatan #8
Cvp: RE: Monster Bilisim | Professiona Vsro Hizmetleri

BURAKSERIT' Alıntı:
Tuna ile tanışalı yaklaşık 1 ay kadar kısa zaman oldu. Bu zaman içerisinde gerçekten, arkadaşlığını, kardeşliğini, dostluğunu gördüm.
Prosedür dedim, yaptı, şu sorunum var dedim baktı, şu lazım dedim paylaştı gibi bu uzar gider.
Sunucu işinde şu piyasa bulanmışken, işini bu kadar iyi bilen biriyle çalışmak beni mutlu ediyor.
Başarıların daim olsun güzel kardeşim, daima yanındayım, destekçinim. Bol müşteriler, hayırlı kazançlar.
Eyvallah kardeşim, çok teşşekkür ederim.

Konuyu başlatan #9
Cvp: RE: Monster Bilisim | Professional Vsro Hizmetleri

ByCesika' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar Ben bu işte yaklaşık 3-4 Senedir iş yapıorm bende aynı şekilde Tune [ProMaker] la Tanışalı 3-4 Ay Oldu
Şu Lazım dedım cıkardı verdi su lazım dedım yapti allah razi olsun bu adam yapiyor bu işi emegininde karşıgılı almak zorunda
%90 Coded Bilgisi var istetigi gibi prosudur yazabilir Kendisini bi sektörde devam etsini istiyorum Başarılar Dostum <3
Sizlerinde desteği ile elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edicem.
Teşekkürler kardeşim.

Bir günü diğer güne tutmayan bir piyasa icinde güvenle tanıdık simalarla çalışmak güzel olucak Allah utandırmasın :)

Konuyu başlatan #11

aDruq' Alıntı:
Bir günü diğer güne tutmayan bir piyasa icinde güvenle tanıdık simalarla çalışmak güzel olucak Allah utandırmasın :)
Cok tesekkur ederim sizlere hizmet vermek benim icin bi gurur :)

Konuyu başlatan #13

AskarNetwork' Alıntı:
Hayırlı olsun başarılarının devamını dilerim yakın bir zamanda bir projede beraber yer alacağız.
Çok teşekkür ederim, Askar Network ile de bu konuda güven içersinde çalışabilirsiniz. Dostum kaliteli bir kişiliktir.

Tuna bey ile 5 6 ay önce tanıştım kendisi Tüm Prosedür ve Kodlama işinden anlıyor ve Anında Yapıyor kendisi bana çok yardımcı oluyor Şiddetle tavsiye ediyorum

Kafamda bir kaç oyun projesi var , ancak piyasada çalışılabilecek çok az kişi var bu işin tartışılmaz şekilde tek sorunu var oda güven.
Teslim ettiğimiz projeyi kendi oyununuz gibi özenle yapıyor musunuz ? Ve sonuna kadar destek çıkıyor musunuz ?

Konuyu başlatan #16

JohnCarter' Alıntı:
Kafamda bir kaç oyun projesi var , ancak piyasada çalışılabilecek çok az kişi var bu işin tartışılmaz şekilde tek sorunu var oda güven.
Teslim ettiğimiz projeyi kendi oyununuz gibi özenle yapıyor musunuz ? Ve sonuna kadar destek çıkıyor musunuz ?
Benim amacım kendime yüzlerce iş baglamak değil tek amacım. Aldıgım işleri kendi oyunumu yaparcasına yapmak ve sürekli destek saglamak. Binevi beni ortagınız gibi düsünün edit konusunda. 
Ayrıca müşterilerime yaptıgım editleri de kendime yapar gibi yapıyor ve testlerini ediyorum isteklerinizi karşıladıgı anda sizinde test etmeniz için ricada bulunuyorum.
Kendi yaptıgım oyunun referansı;
https://resmim.net/f/wtX7aH.jpg

Coded By Promaker' Alıntı:
JohnCarter' Alıntı:
Benim amacım kendime yüzlerce iş baglamak değil tek amacım. Aldıgım işleri kendi oyunumu yaparcasına yapmak ve sürekli destek saglamak. Binevi beni ortagınız gibi düsünün edit konusunda. 
Ayrıca müşterilerime yaptıgım editleri de kendime yapar gibi yapıyor ve testlerini ediyorum isteklerinizi karşıladıgı anda sizinde test etmeniz için ricada bulunuyorum.
Kendi yaptıgım oyunun referansı;
https://resmim.net/f/wtX7aH.jpg
Sizi kısa zamandır takip ediyorum forumda, Yaptığınız işlerde sınır tanımayan birine benziyorsunuz. Sizi daha iyi tanımak ve iş için pm atılmıştır.
Teşekkürler, İyi forumlar

Konuyu başlatan #18

KinG_SoLoMoN' Alıntı:
Tuna bey ile 5 6 ay önce tanıştım kendisi Tüm Prosedür ve Kodlama işinden anlıyor ve Anında Yapıyor   kendisi bana çok yardımcı oluyor  Şiddetle tavsiye ediyorum
Referans oldugunuz için çok teşekkür ederim.

Yapım aşamasında olan serverımızın db açıklarını elinden geldiğince inceleyip kapatarak bize çok destek oldu, kendisine teşekkür ediyorum. Umarım herşey istediğin gibi olur kardeşim

Konuyu başlatan #20

Rodello' Alıntı:
Yapım aşamasında olan serverımızın db açıklarını elinden geldiğince inceleyip kapatarak bize çok destek oldu, kendisine teşekkür ediyorum. Umarım herşey istediğin gibi olur kardeşim
Şunu da bildirelim arkadaşlar sunucusunu benden almadı yani almanız şart değil buda herkesin bilgisine olsun :)
Rica ederim projenizde başarılar dilerim.