MaxiGame Farkı ve Avantajları İle Private Server Ödeme Sistemleri Aracılığı

tst_sticky_timer_this_thread_has_been_sticked_forever

Deepblue

Administratör
Yönetici
Administratör
Katılım
19 May 2018
Mesajlar
2,027
Puanları
2
Konum
Ankara
maxigame_logo_banner1.png

ayrac.jpg

Komisyon Oranları Nedir ? : Komisyon oranlarımız an itibari ile Silkroad için %10 / Metin2, Knight Online ve diğer oyunlar için iletişime geçiniz.


Satış İşlemleri Nasıl Olacak ? : Serverinizin paneline MaxiGame Bayi apisi kurulacak, ardından müşterileriniz sitemizden MaxiCard alarak kurmuş olduğumuz sistem üzerinden hesaplarına 7/24 yükleyebileceklerdir. E-Pin oluşturmanız gerekmiyor + Bizden satın alınan epinler bu yeni sistemimizden faydalanan bütün private serverlarda geçerli olacaktır. Yani bir server kapanırsa eğer müşteriniz o epini daha önceden kullanmadıysa farkı bir serverda kullanabilecek.

Ödemeleri Nasıl ve Ne Zaman Alacağız : Tüm ödemeler isteğinize bağlı olarak günlük, haftalık veya aylık olarak yapılabilir.

maxicon.png

ayrac.jpg

Bayi Sistemimizin Bazı Avantajları :


1. Düşük komisyon oranları.

2. Detaylı ve gelişmiş bayi paneli. Bu panel sayesinde tüm satışlarınızı, biriken ödemelerinizi görebilir bir epinde sorun çıktığı zaman bayi paneliniz üzerinden kolayca kontrol edebilirsiniz... ve daha fazlası elbette.

3. İstediğiniz zaman ödeme talep edebilme. Herhangi beklenmedik bir durum olmadığı sürece Ziraat Bankasına yapılan para çekmek talepleri aynı gün içerisinde hesabınıza gönderilir. Diğer bankalara yapılan para çekme talepleri ise iş günlerinde mesai saatleri içerisinde hesabınıza gönderilir. Her ödeme talebinden 5 TL işlem ücreti kesilir.

4. E-Pin kodlarının global olup yeni bayi sistemini kullanan bütün serverlarda geçerli olması. Sitemizden alınan bir epin kodu yeni bayi sistemimizi kullanan bütün bayilerimizin serverlarında kullanılabilir. Böylece bir müşteri epin aldığı zaman oynadığı server kapandıysa veya sorun varsa bu epini hemen diğer bir serverda kullanarak mağduriyetini önlemiş olur.

5. Detaylı E-Pin kontrolü. İstediğiniz E-Pini bayi panelinizden kontrol ederek, ne zaman, hangi ip üzerinden, hangi servera ve hangi ID'ye yüklendiğini anında öğrenme.

6. Bayi hesabı ve normal Maxigame hesabı arası ile bayi hesapları arasında otomatik bakiye transferi. Bayi hesabınızdaki bakiyeyi ister normal Maxigame hesabına istersede başka bir bayi hesabına otomatik bir şekilde bayi paneli üzerinden anında aktarabilirsiniz.

7. Tek bayi hesabına birden fazla server bağlayabilme. Birden fazla serveri tek bayi hesabı altında kullanarak kontrolün sizde olmasını sağlar ve toplam gelirinizi rahatça kontrol edebilmenizi sağlar.

Bunlar sadece belli başlı önemli özellikler, elbette daha fazlası yeni bayi sistemimizde mevcut ve daha da fazlası eklenecek ilerleyen zamanlarda. Bütün bayilerimize MaxiGame ile çalışmalarının bir ayrıcalık olduğunu iliklerine kadar hissettireceğiz..!

ayrac.jpg

maxicon.png


Neden Sizi Tercih Etmeliyiz ? :

1. Herhangi bir kurulum ve başlangıç ücreti yoktur. Gerekli tüm işlemler tarafımızdan 15 dakika içerisinde herhangi bir ücret alınmadan yapılır sisteminiz 15 dakika içinde 7/24 otomatik satışa hazır hale getirilir. Sizin tek yapmanız gereken bizimle çalışmaya karar vermek ve ardından bizimle iletişime geçmek, geri kalan herşeyi biz hallediyoruz.

2. Reklam konusunda sizi destekleriz. Serverinizi daha geniş kitlelere duyurmanıza yardımcı oluruz (HitPvP ve MaxiGame Reklamları ile). Böylece hem siz hem de biz daha yüksek gelirler elde edebiliriz. Reklam konusunda bizimle birlikte çalışan & çalışacak müşterilerimize sunduğumuz hizmetler :

- Maxigame forum private serverlar bölümüne ücretsiz konu açma. Normalde 25 TL olan konu açma ücreti sizden alınmayacak ve tamamen ücretsiz bir şekilde konu açabileceksiniz. + Bayilerimize hem MaxiGame hem de HitPvP private server tanıtım sitemizde banner ve diğer reklam çeşitlerinde %25 indirim imkanı sunuyoruz. Ayrıca satışları bizde olan serverların konu başlıklarının ve bannerlerinin gerektiğinde değişimi için ayrıcalık tanınacaktır.

ayrac.jpg

3. Benzer hizmeti sunan firmalarda firmalarda sadece Turkcell ve Avea (Turk Telekom) hatları ile mobil ödeme yapılabiliyor. Vodafone hatlar ile ödeme yapılamamaktadır. Bu da hartı sayılır derecede vodafone kullanan müşterilerinizin mobil ödeme ile ürün almasına engel olup işlemlerden vazgeçmesine haliyle gelirlerinizin düşmesine sebebiyet vermekte. Bizde ise her 3 operatörden de (Turkcell, Avea - Turk Telekom, Vodafone) sorunsuzca mobil ödeme işlemi yapılabilmektedir. Böylece mobil ödemede herhangi bir müşteri ve gelir kaybına uğramazsınız.

ayrac.jpg

4. Yine benzer hizmeti sunan firmalarda kredi kartı ödemelerinde müşterilerinize %10 civarında komisyon yansıtılırken bizde bu oran sadece %4'tür. Müşterilerinize daha düşük komisyon ile kredi kartı ve banka kartları ile ödeme imkanı sağlayıp yük bindirmiyoruz.

ayrac.jpg

5. Bu işi yapan diğer fimalarda bütün ödeme seçeneklerinde (Banka ödemesi, kredi kartı, banka kartı, mobil ödeme vs...) işlemlerinde Tel No, T.C. Kimlik No, Ad, Soyad, Doğum Tarihi vb... birçok bilgi istenip doğrulama yapılıp müşteriye hem gereksiz yere zaman harcatılıp hem de bu hassas bilgilerini vermekten çekinen müşterilerinizi şüpheye düşürüp bazılarının alışverişten vazgeçmesine sebep olurken biz de sadece Mobil Ödemelerde sadece T.C. kimlik no doğrulama zorunluluğu vardır. Hiç bir müşterimiz diğer ödeme yöntemlerimizde (Banka ödemesi, kredi kartı, banka kartı vs...) ödemelerde herhangi bir doğrulamaya zorlanmıyor. Mobil ödemede ise Sadece TC isteniyor, tel no doğrulama gibi ekstra bilgiler istenip müşterinin hem zamanı boşa harcanmıyor hemde kuşkuya düşülmesine mahiyet verilmiyor.

ayrac.jpg

6. Bu işi diğer yapan firma (lar) ödeme sistemlerini private server sitesi üzerinden gerçekleştirdiklerini herhangi başka bir siteye üye olmadan, epin kodu ile uğraşmadan işleri daha hızlı ve kolay hale getirdiklerini iddia etselerde aslında yukarda belirttiğimiz 4. maddedeki doğrulamalar sebebi ile yeni üyelik alıp epin kullanmaktan daha fazla zaman harcanmakta. Ayrıca ödeme sistemlerinin direk private server sitesi üzerinden sağlanma işlemi "Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para İhracı İle Ödeme Kuruluşları ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Yönetmelik" kanunu kapsamına girmektedir. Bu kanun ve yasa kapsamında bu hizmeti sağlayan firma ilgili yasanın 8. Maddesinin 1. Bendine göre Faaliyet izni / lisansı alması gerekmektedir. Lakin bu işi şuan hali hazırda yapan firma (lar) yasal olarak bu belgeleri ve izinleri bulunmamaktadır yani yasa dışı iş yapmaktadırlar. Bu durum ilerde hem sizin hem de müşterilerinizin yasal merciler tarafından tarafınıza açılacak dava / soruşturma ve denetimlerde birçok soruna sebebiyet verecektir.

ayrac.jpg

7. Biz müşterilerinize bir çok alternatif ödeme yöntemi sunarak daha geniş kitlelere ulaşmanızı yani kazancınızı arttırmaktayız. Diğer sitelerde belli başlı ödeme yöntemleri var ve bu yöntemler çoğu zaman bazı kesimler için yetersiz gelmekte ve haliyle silk almaktan vazgeçip bu da yine sizin kazancınızı etkilemekte. İşte Ödeme Yöntemlerimiz :


- Akbank, Finans Bankası, Garanti, İş Bankası, PTT, TEB, Halk Bank, Ziraat Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank Üzerinden Havale, EFT veya ATM Üzerinden Kartsız işlem Yapabilme ve 7/24 ödeme onayı.

- Turk Telefom (Avea), Turkcell ve Vodafone hatları üzerinden uygun komisyonlar ile 7/24 ödeme yapabilme.

- Kredi kartı veya Bankamatik Kartı (Maaş Kartı), PayByMe, İninal ile 7/24 ödeme yapabilme.

- Webmoney İle Ödeme Yapabilme. (Bu ödeme yöntemini hem yurtiçi hem de yurtdışındaki müşterileriniz tarafından kullanılabilir)

- Western Union İle Ödeme Yapabilme (Bu ödeme yöntemini hem yurtiçi hem de yurtdışındaki müşterileriniz tarafından kullanılabilir)

- MangırKart, TeckCard ve Bitcoin ile ödeme.
ayrac.jpg

8. Müşterileriniz ile doğru düzgün ilgilenip tam destek veriyoruz. Bu işi yapan diğer birçok site sadece sistemi otomatiğe alıp herhangi bir yerden müşterileriniz ile iletişim halinde olup sorunlarına birebir çözümler üretmiyorlar. Haliyle bu durumda nasıl alışveriş yapacağını tam olarak birlmeyen ya da kafasında soru işaretleri olan müşteriler alım yapmaktan vazgeçiyorlar ve bu da yine sizin gelirinizi olumsuz yönde etkilemekte. Biz ise müşterilerinize günün büyük bir bölümü ve gece 12 ye kadar canlı destek üzerinden birebir destek verip sorunlarını çözüp sorularına cevap vermekteyiz. Canlı desteğimiz kapalı olduğunda ise sitemizdeki ticket sistemi sayesinde bize ticketlar atılıyor ve bu ticketlar da en kısa sürede cevaplanarak soru işaretleri gideriliyor böylece hem müşterileriniz artıyor hem de geliriniz artıyor.

ayrac.jpg

9. Ödemelerinizi belirlediğimiz süreler içerisinde hiç bir aksama olmadan yaparız ve sizi hiç bir zaman mağdur etmeyiz. Bazı firmalardan ödeme alabilmeniz oldukça zordur sizi günlerce oyalayıp bahaneler üretirler ve sizi mağdur edip zor duruma sokarlar. Bizde kesinlikle böyle bir durum yoktur biz işimizi çok ciddiye alıyoruz ve ne zaman ödeme yapılacak demişsek elimizde para olmasa bile bir yerden borç yapılır gerekirse bankadan kredi çekilir ancak yinede sizi mağdur etmeyiz.

ayrac.jpg

10. Müşterilerinize güven aşılarız. Siz de takdir edersiniz ki Maxigame 270k ya yakın büyük bir oyuncu kitlesine hitab eden, özellikle Silkroad denilince ilk akla gelen ve ödül kazanmış çok saygın ve köklü bir sitedir. Satışlarınızın MaxiGame üzerinden yapıldığını gören müşterilerinizin size güveni artacaktır. Bu güven sonucunda hem oyuncu sayınız hem de gelirlerinmiz doğru orantılı olarak artacaktır.

ayrac.jpg


BİLGİ: Silk satışlı Silkroad serverlarda istenmesi durumunda uluslararası ödeme yöntemi "Superrewards" bellirli bir ücret karşılığında kurulur.


maxicon.png


Tüm Reklam Çeşitleri ve Fiyatları:

MaxiGame Reklam Bilgi: https://www.maxigame.com/forum/t/177915-maxigame-reklam

VSROForum Reklam Bilgi: https://www.vsroforum.com/konular/vsro-forum-reklam-fiyatlandirilmasi.3018/
ayrac.jpg

İletişim için :


İletişim 1 : info@maxigame.com adresine mail gönderebilirsiniz

İletişim 2 : Forumdan bana özel mesaj gönderebilirsiniz : https://www.vsroforum.com/private.php?action=send&uid=5228

İletişim 3 : MaxiGame anasayfadaki canlı destek hattımızdan bize ulaşabilirsiniz : https://www.maxigame.com/destek_yeni

İletişim 4 : Facebook sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz : https://www.facebook.com/MaxiGamex

İletişim 5: Skype; Lütfen özelden isteyiniz.
 
Son düzenleme:

olympia20

Üye
Katılım
27 Mar 2020
Mesajlar
2
Puanları
1
Yaş
32
Merhaba ümit bey bu başlık altında yazmam kurallara aykırımı bilemedim affedin. Şuan oyunum sanal sunucu üzerinde kurulu bayilik başvurusu için ana makinaya geçince yapıyim dedim sorun olurmu acaba konumun onaylanması açısından.
- Maxigame forum private serverlar bölümüne ücretsiz konu açma. Normalde 25 TL olan konu açma ücreti sizden alınmayacak ve tamamen ücretsiz bir şekilde konu açabileceksiniz. + Bayilerimize hem MaxiGame hem de HitPvP private server tanıtım sitemizde banner ve diğer reklam çeşitlerinde %25 indirim imkanı sunuyoruz. Ayrıca satışları bizde olan serverların konu başlıklarının ve bannerlerinin gerektiğinde değişimi için ayrıcalık tanınacaktır.
 
Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 1 üye ve 0 ziyaretçi 1)

Üst