local overlap job exception

hakan

Üye
s.a arkadaşlar gameserver local overlap job exception  hatası veriyor %30'da Kalıyor Neden olabilir sizce.  
yardımcı olurmusunuz lütfen. 

Not: Aynı Db'yi Başka Pc Kurdum sorunsuz açılıyor

Armağan UYSAL

ViP Üye
DB'yi sil tekrar kurup dene. DB farklı bir sunucu yada pc'de sorun yaratmıyorsa sorun yok demektir. O kurduğun db ile sendeki arasında fark vardır mutlaka.
Mesela bir edit yapmışındır ID çakışması vs olduğu için kitlenmiştir. Sorunsuz dediğin db yedeğini kurmanı öneririm. Yada yaptığın değişimleri adım adım takip edip hatanı bulmalısın.
Eğer yeni başladıysan bu işlere, bu son önerim seni zorlayabilir

hakan

Üye
HistoricaL' Alıntı:
DB'yi sil tekrar kurup dene. DB farklı bir sunucu yada pc'de sorun yaratmıyorsa sorun yok demektir. O kurduğun db ile sendeki arasında fark vardır mutlaka.
Mesela bir edit yapmışındır ID çakışması vs olduğu için kitlenmiştir. Sorunsuz dediğin db yedeğini kurmanı öneririm. Yada yaptığın değişimleri adım adım takip edip hatanı bulmalısın.
Eğer yeni başladıysan bu işlere, bu son önerim seni zorlayabilir

Gakat şöyle bişey var ben  bu dbyi yeni kueuyorum daha hiç bi edit yapmadım ilk kendi pcme kurdum gameserver local ıverlap hatası  verdi   hiç zaman kaybetmeden diğer pc kurdum aynı dbyi onda oldu

hakan

Üye
Bu dbyi formattan öncede kullanıyordum ama sorunsuz giriliyordu sorunsuz ilk defa alıyorum hatayı

Akasha

Üye
data.pk2 ve client uyumlu olmayada bilir clientin data sını kullan yada kullandığın data nın clientini kullan sorun çözülür

hakan

Üye
Akasha' Alıntı:
data.pk2 ve client uyumlu olmayada bilir clientin data sını kullan yada kullandığın data nın clientini kullan sorun çözülür

Datayla Alakası Olmaz  İstersen  Git Pcde Olmayan Bi data Koy Gene AÇılıyor GameServer Denedim Çünkü 
Sorun Clientte Değil Game Serverda :)

hakan

Üye
Bilen Birisi Yokmu ya Team Versem Bi Baksa Vallaha gece Uyuyamadım Bunun Yüzünden ya

iqodas

Üye
Overlap sorunu alıyosan db yi sıfırla ondada olmadıysa ıd lerin cakışıyor :) başka db ararsın ozamn

Bu konuyu görüntüleyenler: (Toplam: 1 üye ve 0 ziyaretçi 1)