Karakter Üzerinde Görsel efekt ekledim ..Clientles Sorunu yaşıyorum

Konuyu başlatan #1
Eklediğim resim playerler varken bazen sorun oluyor bazen olmuyor. fakat ani bir yogunluk içine ışınlandıgımda bir anda clientles sorunu ile karşılaşıyorum . veya oyun uzun süre check girmedigindede bu clientles sorunu ile karsılastıgım olabılıyor.

Bu eklemelerde clientles sorunu belirtecek aşamaları bilen arkadaşlar fikirler sunabilirse sevinirim. İyi günler

Dump Dosyası :
http://dosya.co/hzjgd5of9ftl/1N[2018-08-31_16-19-02]_30_22_Ate_Sro_LiKe_A_JoKe.dmp.html

Son düzenleme:
Eklediğim resim playerler varken bazen sorun oluyor bazen olmuyor. fakat ani bir yogunluk içine ışınlandıgımda bir anda clientles sorunu ile karşılaşıyorum . veya oyun uzun süre check girmedigindede bu clientles sorunu ile karsılastıgım olabılıyor.

Bu eklemelerde clientles sorunu belirtecek aşamaları bilen arkadaşlar fikirler sunabilirse sevinirim. İyi günler

Dump dosyasında bazen yazar sorunlar o dosyayı uploadlarsan çözüm sunabilirler konuya yazcak şahıslar

senua

ViP Üye

Efekt dosyasını efp olarak eklemişsen hex ile açıp hangi dosyaları kullanarak efp çalışıyor bakmalısın. Muhtemeldir ki o dosyalardan bazıları client'inde mevcut değil o yüzden crash alıyorsun.

Konuyu başlatan #5
Efekt dosyasını efp olarak eklemişsen hex ile açıp hangi dosyaları kullanarak efp çalışıyor bakmalısın. Muhtemeldir ki o dosyalardan bazıları client'inde mevcut değil o yüzden crash alıyorsun.
evet clientte dosya atladıgımı bende düşünüyorum . teşekkür ederim fikir için . bir yol çizmiş oldum bu yol üzerine odaklanıcam insallah çözüme ulasabilirim. GM Yazısı üzerinden yola cıkmıstım fakat eklemesınde genel bır konu olmadıgı için (speed basınca GM yazısı gelıyor olayı) atladığım yerı bulurken baska yerlerı patlatmaktan korkuyorum :)